Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szájbaélvezés? Miért? Hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szájbaélvezés? Miért? Hogyan?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve vagyunk együtt a párommal. Sosem említette hogy hogy örülne neki vagy mit gondol erről viszont engem izgat a dolog, de valahogy mikor ott vagyunk nem tudom megtenni azt hogy hagyom a számba élvezni és azt lenyelem. Pedig tényleg érdekel csak félek a saját reakciómtól. Tapasztalatokat várok és élményeket kinek milyen volt az első?

2017. márc. 30. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nyisd ki neki a szádat ha azt akarod bele élvezzen. Ennyi :D
2017. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ki nem próbálod, nem fogod tudni milyen. Szerintem kérdezd meg, hogy mit szólna hozzá. Hidd el, tetszeni fog neki az ötlet. Azt elmondhatod, hogy ez lesz az első, hogy ilyet csinálsz.
2017. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem ha a párom a számba élvez, mert szeretem a spermáját, jó az illata...

Először szörnyű volt, pláne lenyelni.

De a kedvéért nincs olyan, amit ne tennék meg!

Először a whisky is rossz, meg a cigi is rossz, aztán meg nehéz leszokni róla... Ezekről már leszoktam, de a spermanyelésről nem, és nem is akarok!

2017. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ő is évezné, csak azért nem akarja, mert attól fél hogy neked rossz lesz!
2017. márc. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérd meg hogy menjen beléd ennyi.


A páromnak alap volt, hogy nem huzza ki a végén, de lenyelni nem tudom, mert felfordul töle a gyomrom.

2017. márc. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as, te fel tudod izgatni az ember fiát! :-D

A kérdésre a válaszom: mondd meg neki, hogy ha szeretné, akkor kipróbálnád, de csak ha neki ez örömet jelentene. (Azt, hogy a kíváncsiságodat akarod kielégíteni, hallgasd el!) És ha bejön neki - és neked is -, lehet folytatni. Ha nem jön be, "legalább megpróbáltam" érzéssel vonulhatsz vissza.

2017. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!