Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egy nő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy nő, zaklat egy férfit munkahelyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 24. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, biztos létezik ilyen.
2017. márc. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen! Eleg komolyan irom! Foleg, hogy ha b . szatlanok, akkor a szemdbe mondjak, hogy fogdosd meg oket, meg fekdujetek le egy parszor, annak ellenere, hogy tudjak, hogy van elettarsad/feleseged! Az ilyen nok +30 evesek, es nem szegyellik magukat egyaltalan!

Ugyanakkor, ha inteligens vagy, akkor feltudod ba. ni az agyukat, elhulyeskeded, es nem meg lesz zaklatas, egy ido utan rajonnek, hogy sohasem ba . od meg oket, ez utan kisebb huncudkodasokkal akarnak majd megfogni!

Nem jo egy tulfutott not felhergelni, ellensegeskedni, mert utanna meg ellenseged is lehet!

En 27 eves vagyok, es felnott nok/kolleganok kimondjak, hogy ba.nanak velem, igy a szemembe, meg fogjam meg nekik mindenhol, meg csomo kis huncutsagok! Aztan en ezt valahogy megkell oldjam, inteligensen, hogy erezzuk egymas tarsasagaban jol magunkat! Sokszor, hazas, gyerekes nok, kolleganok is kikezdenek velem, aztan elkepzelem, hogy otthon milyen szerepet jatszanak...



Nem mondom, hogy nem esik jol ez a sok rajongas, meg flortoles, de nekem van egy komoly kapcsolatom, szexualis eletem a leheto legjobb, legjobb baratomnak tekintem a parom, szoval nincs miert mas novel legyek, de vannak fantaziaim, hogy harmasban, meg mas nokkel, mint minden egyes ferfinak, csak tudok uralkodni magamon!

2017. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es, hol dolgozol? Megyek oda, bármi is legyen az. XD
2017. márc. 24. 07:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nelem volt olyan,egyszerűen nem szállt le rólam még a wc-re is követett a csaj,meg pajzán sms-eket küldött,meg egyszer volt olyan,hogy megyek fel az irodára és ott ült szétterpesztett p*ncival.
2017. márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az se lehetett gyenge, oda is megyek dolgozni. :D
2017. márc. 24. 07:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem, de a gyakorlatban igen. A mai világban csak nőt zaklathat férfit, olyat még kimondani is bűn, hogy egy nő tesz hasonlót.
2017. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4: Bárcsak nekem is lett volna egy ilyen kolléganőm...
2017. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerencsére még sosem tapasztaltam meg.

Mindkét oldalról mint zaklatott förtelmes dolog lehet ezt átélni.

Férfiként pedig eléggé védtelen az ember, még visszájára is elsülhet, ha nagyon ravasz a zaklató nő.


Senkinek nem kívánom a helyzetet, bár mint tudjuk, sokan fantáziálnak ilyen helyzetről.

2017. márc. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!