Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi várhat 4 évet csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi várhat 4 évet csak azért, hogy lefeküdjön a lánnyal?

Figyelt kérdés
De úgy hogy a srác mind a 4 évben szeretné hogy a lány a barátnője legyen. Várna 4 évet szerintetek?
2017. márc. 23. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Hülye vagy?? Nincs az a férfi..

Ha várna is max.félre du.na melletted!!

2017. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miert ne? Várni nem nagy megerőltetés!

Es a várakozás idejét nagyon kellemesen el lehet tölteni, ha erted mire gondolok:)

2017. márc. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább szánalmas, mint szép teljesítmény.
2017. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ramone ***** válasza:

Kb két olyan nő él a világon akiért ezt megtennèm... Az egyik 200kmre lakik és azt se tudom hogy él e még a másik meg 200 mèterre dolgozik tőlem és éppen a kollégám farkalja


Szóval mondhatni lenne ilyen nő de egyiknek se én vagyok a cèlközönsèg

2017. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én biztos nem várnék, de ha mondjuk mindkettő vallásos vagy hasonló akkor el tudom képzelni.
2017. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Várnék még többet is, ha közben más nők kielégítenek.Ő meg majd rá kap egyszer,de ha nem, akkor várok és közben élvezem a többi puncit, még meg nem halok. 51F.
2017. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha a várakozás alatt azt érted, hogy mással addig nem szexel, akkor ne is álmodj róla. Szerintem teljesen érthető.
2017. márc. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Kizárt. Max. fél év, de már ahhoz is nagyon-nagyon-nagyon szerelmesnek kéne lennem.
2017. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt ilyen, csak közben levarrtam azért néhány egyéb lányt, még volt olyan is aki hozzám költözött vagy 6 hónapra.

Komolyra fordítva: lúzer-akadémiát nyithat az ilyen, aki erre játszik, hogy majd egyszer meg lesz. Hanem tudja felszedni/elcsábítani/elvarázsolni akkor nem négy év múlva fog sikerülni.

2017. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MKzoltan ***** válasza:
71%
Az rengeteg idő ha szűz a lány akoris max 4 hónap 19 F
2017. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!