Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, hogy ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy ha egy prostituált (k'rv') kiég? Drogoznak a prostik?

Figyelt kérdés
Mit jelent az,hogy kiég egy prosti ? Alkoholista lesz és drogos ? Kiégés mit takar ?

2017. márc. 21. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Akit évekig pénzért k.rnak napi 10-szer mindenféle emberek az előbb vagy utóbb szerekhez nyúl, mert másképp nem bírja úgyse. Ebbe belefásul és kiég. De, aki kedvtelésből k.r nap, mint nap azt fitten tartja a sok szex pl. ő nem ég ki.
2017. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
nem,unja már az egészet,utál dugni már.
2017. márc. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor azok nem prostik akik kedvtelésből d'gnak csak r'bancok akik minden nap bulizni mennek és 5 perc sem kell már összefeküdtek valakivel. Vagy tévedek ? Az is prostinak számít nem r'bancnak ?
2017. márc. 21. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mint én a munkámban. Eleinte imádtam. Komolyan gyakornokként fizetetlen túlórában nyomtam le 10-12 órákat a cégnél, annyi jó meló volt.


Most hogy jól keresek vele, nagyobb a felelősség is... már nem olyan feladatokat csinálok amit élvezek, hanem szarlapátolok sokszor, más trehány munkáját. Ráadásul van a 100 emberből egy kiállhatatlan bipoláris pi...csa akivel állandóan hadakozni kell, és persze mélyfeminista törtető tyúk, a férfias mérnöki szakmában bizonyítási kényszerrel...aki ott fúr ahol tud.


Úgy érzem lassan kiégek én is, egyre nagyobb a stressz, hétvégén már vasárnap gyomorgörccsel ébredek.


Na ez a kiégés...

2017. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Négyes ez valóban kiégés ! FUCK
2017. márc. 21. 17:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Kegyetlen az élet mint a kacsa segge.
2017. márc. 21. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
A ri.banc az, akit bárki használhat, de nem kér érte pénzt. Míg a ku.va kizárólag pénzért szexel és megélhetését biztosítja vele.
2017. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

én fél év alatt égtem ki a munkámban.


de sztem szexuálisan kiégni más fogalom. ismerek csajt aki heti szinten másokkal kefélt, a fél világ összes etnikumát és külföldijét beleszámítva, meg amit még el tudsz képzelni. ez a csaj most ott tart h egyáltalán nem érdekli a szex, pedig van egy pasija aki jó az ágyban, de mégse. olyan szinten nem érdekli hogy megmondta a srácnak, hogy nyugodtan kú .rjon félre őt nem zavarja, élje ki magát, mert őt már egyáltalán semmilyen szinten nem hozza lázba a szex, így aztán a megcsalás se.

2017. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ilyen párkapcsolatról sem hallottam még eskü.
2017. márc. 21. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!