Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek menjek prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek prostihoz elveszíteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, még sosem volt barátnőm, nem szexeltem. De már nagyon kanos vagyok, nem elég már nekem az, hogy ha csak kiverem. Szerintetek megbánnám, ha elmennék egy utcai prostival szexelni? Aki válaszol azt felpontozom.

2017. márc. 21. 15:40
 1/8 anonim válasza:
46%
Szabádkán vanpár középsulis ku.. akik fa... vágynak..de szerintem azzal veszitsd el a szüzzességed akit szeretsz..ne pedig olyannal aki napi szinten kanál helyett f...t rak a szàjàba. Üdv egy szabadkai kollégiumos :)
2017. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

18 évesen még nem vagy elkésve. OK kanos vagy. Megértem.

Én nem sokkal a 20. szülinapom előtt vesztettem el. Engem is hajtottak már a hormonok, de pont találtam egy barátnőt akivel alakult és ez is megtörtént, majd aztán még sok minden más is.


Ne görcsölj rá a dologra. Értem, hogy nagyon akarod, az is tiszta, hogy úgy csajozni nehéz, hogy minden gondolatod akörül forog, hogy mikor dughatod meg végre.

De ennek ellenére azt mondom, hogy próbálkozz lányoknál. Hamarosan itt a nyár. Fesztiválok jönnek mennek. Hacsak nem vagy egy féllábú púpos, gnóm, akkor egy fesztiválon te is simán össze tudsz szedni egy numerát. Ha prostira futná akkor erre is futja, és még jól is szórakozol, és nem csak 1 órán keresztül.

2017. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne menj el, főleg ne útszélihez. Semmi gáz nincs abban ha még szűz vagy. Ha ennyire dugni akarsz akkor inkább regisztrálj Tinderre, vagy menj el egy buliba (vérmérsékleted szerint válassz :D), kis szerencsével mindkét helyen lehet találni olyanokat akik csak alkalmit akarnak.
2017. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy már pumpálnál keményen, én is pubiként csak hokiztam és álmodoztam a pináról. Én 17 évesen vesztettem el. Elkésve nem vagy a dologgal meg ilyen fiatalon én nem k.rvákban gondolkodnék semmiképp. Ha netán még pár évig nem jön össze, akkor sincs baj, de akkor már én is elgondolkodnék a k.rvákban a helyedben. Adj még egy esélyt erre a nyárra, hátha lesz valami szabad nuni valamelyik helyen.
2017. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Hülye vagy csak NE prostival veszítsd el !!!
2017. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%
A prostik jobbak mint a barátnő. Ne gondolkozz, menj ku.rv.ához!
2017. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régen pl Olaszországban teljesen elfogadot dolog volt, hogy amikor a srác 18 körüli lett (vagy a fater talált pár meztelen nős képet az ágya alatt) akkor az apuka elvitte a kis kanost prostihoz, és fizette neki... lementek a bordélyházba, a srác választott és elvitte a lányt. (Javaslom, nézd meg a Maléna című filmet, akkor megérted).

Nagyon sok kultúrában hasonló módon történt egyébként, annyi, hogy Európában ez kevéssé elfogadott dolog. rosszlanyok pont hun nézelődhetsz magadnak. Nincs abban semmi gáz. Egyszer egy csaj mondta hogy nem is érti, miért megy hozzá annyi fiatal és jóképű srác... azért, mert akkor nemfelszedni akarnak valakit, hanem azt kapni amit akarnak. Szóval ahogy érzed, nem leszel tőle lelki nyomorék és nem leszel tőle kevesebb a szememben

2017. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem én is 18-19 évesen akartam elmenni először lányhoz elkeseredésemben... aztán összejött egy barátnő, de a szex nem.

Később csak rosszabb lett minden és kereken 8 évbe tellt mire elmentem prostihoz. Sokáig vallottam azt, hogy "a könnyebbik út" meg "várj az igazira".. és "érzelemmentes szex"...

Annyit mondok, hogy dugják fel az erkölcsös seggükbe akik ilyet prédikálnak (rég nemszűzként, vagy nőként) Minden napot megbántam utólag, hogy nem vettem fel akkor a telefont.


Nem változtatta meg a dolgokat, csak szép lassan. Az első lépés volt egy úton. 8 évig csak egyhelyben álltam...

2017. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!