Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak kihasznál? /l

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kihasznál? /l

Figyelt kérdés
A barátommal még csak az orálig jutottunk.De csak egyoldalú a dolog,én elégítem ki őt.Mindig elkezd simogatni,és odavezeti a fejemet.Ez már a harmadik alkalom volt,de ő még egy ujjal nem nyúlt hozzám ilyen módon.Ez normális? Általában a fiúkat kell előbb kényeztetni,aztán jönnek a lányok?

2017. márc. 22. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nincs olyan, hogy előbb a fiúkat kell!

de ő egyáltalán nem kényeztet am sem, szóval eléggé egyoldalú a dolog...

beszélj vele, hogy te is igényled!


24F

2017. márc. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. A szex bármilyen formája a kölcsönösségről kell szóljon, ergo ha te adsz neki is kéne... 26/F
2017. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%

Kérdezz rá, lehet hogy egyszerűen nem akar orált.

Sok fiú van aki nem szereti,mert gusztustalan.

18/F

2017. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy úgy van vele, hogy te még biztos nem engednéd(?) Kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet.
2017. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Gyorsan válaszolok, még mielőtt megérkeznek a lelkisérült, férfigyűlölő, elmebetegek. Tehát: attól, hogy nem viszonozza ezt, még egyáltalán nem biztos, hogy:


- nem szeret téged eléggé

- nem tisztel/becsül/értékel téged eléggé

- nem érdekli a te kielégülésed

- kihasznál, tárgyként tekint rád

- egyéb tetszés szerint beillesztendő baromság


Simán lehet, hogy ő is csak izgul. Mi lesz, ha valamit elront, vagy rosszul csinál? Lehet még neki sincs ebben tapasztalata, ki tudja? Lehet, nem biztos benne, hogy te szeretnéd-e igazán? Leírom ismét, amit (sajnos már ma is) többször leírtam: kommunikálni kell! Ha nem beszéltek egymással, nem tudjátok megoldani a problémáitokat! Tudom, hogy mások vagyunk, más a vérmérsékletünk, van akinek nehéz erről beszélni. De ha másképp nem megy, akkor kell! Egyébként próbálj meg kezdeményezni. Vezesd te is oda a kezét, vagy akár lehetsz bátrabb is. Vezesd te is oda a fejét, hidd el, nem lesz ellenére. Ugyan van pár férfi, aki nem szeret puncit nyalni, de nagyon kevés. Nem valószínű, hogy pont te fogjál ki egyet. :)

2017. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igényeld te is. Ha igy hagyod o fog teged vezetni a kapcsolatban szoval mindig te maradsz alul.
2017. márc. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus az, hogy szintje felettinek érzett csajt minden srác szívesen nyal kis kézimunkáért cserébe is, egyszerűbb csajt viszont jobban kihasznál.
2017. márc. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
és te engeded, hogy csak úgy odanyomja a fejedet? kicsit legyél már erélyesebb, ne hagyd így irányítani magad.
2017. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Már mielőtt megnyitotam volna a linket, csupán a kérdésből tudtam, hogy hatalmas IGEN lesz a válasz.


Egyáltalán ha már ez a kérdés felvetődik, biztos hogy nem alaptalanul.

2017. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Általában a fiúkat kell előbb kényeztetni,aztán jönnek a lányok?"


És te élsz szexuális élet. Sajnállak. Minden rendben lesz.


Ebből nem tudjuk, de KOMMUNIKÁCIÓ!

2017. márc. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!