Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kihasznál? NORMÁLIS válaszokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál? NORMÁLIS válaszokat írjatok.

Figyelt kérdés
Nagyon régóta ismerek egy srácot, párszor talalkoztunk de semmi nem volt csak beszélgettünk meg ölelgetett. Lassan fél éve elköltözött és azota csak facen vagy skype-on beszélünk de többet mint mikor még itt lakott. Nekem nagyon bejön és hát pár hete nekiálltunk mutogatni magunkat egymásnak. És en nem tudom most mit higyjek? csak azért csinálja hogy hulyitsen vagy kihasznál vagy tenyleg élvezi ezt.. Normális válaszokat szeretnék kapni. Én tenlysg ugy erzem hogy szeretem ..:/ de nem akarom hogy kihasznaljon.. 18éves vagyok ő 19.(én lány ő fiú) Köszönöm

2016. dec. 9. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
helyedben nem küldenék több képet
2016. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Én nem mennék bele ilyenbe,ha akar tőled valamit akkor személyesen keresne és veled lenne.20/L
2016. dec. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit erős lesz, de igaz. Sajnos nem hiszem, hogy több vagy neki egy testnél. Ő semmit nem érez irántad azon kívül ami a nadrágjában van. Szerintem hagyjad és inkább keres egy normális srácot
2016. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%

Azért bírom, hogy az 5 soros történetedből az előző válaszoló ilyen jól felmérte a helyzetet.


Kiváncsi lennék mi az, hogy mutogatni pontosan. Gondolom erotikusabb képek. Szerintem ez elég "alja", olyannal akivel együtt se vagy csak dumálgattok.(Persze ez csak az én egyéni véleményem) Másfelől gyakorlatilag a testedet "árulod" ezzel, így nem is lenne csoda, ha csak az érdekelné.


De a kérdésre válaszolva, passz. Bármi lehet. Ne küldj több képet és figyeld meg, hogy eltűnik-e vagy sem.

2016. dec. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal.
2016. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3. jól gondolja de nem feltétlen megy kihasználásra a dolog élvezi a helyzetet kb ennyi de ez azt is jelenti hogy jó vagy nála tehát lehet akármi de hogy egyenlőre most még nem szeret az tuti de ha értesz a csábításhoz és a női fortélyokhoz akkor ez is orvosolható de ettől független a kép küldése meggondolandó 25F
2016. dec. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értelek kislány - hogyan tudna kihasználni téged?

Tán jár más valakivel is?

2016. dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!