Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerinted kihasznál? Szerinted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted kihasznál? Szerinted ez így nem normális?

Figyelt kérdés

Mindig akkor találkozunk amikor Neki jó, annyi időt töltünk együtt amennyit Ő tud, hiába van kocsija soha nem jön elém, általában ott találkozunk ahol Neki kényelmes, és azt csináljuk amit Ő akar. Rúgjam ki, mert kihasznál?

21/L

Ő 25 éves, dolgozik és mellette orvosira jár, szóval elfoglalt. Barátaim szerint ez akkor is furcsa és szokatlan, hogy így viszonyul hozzám, mert az a helyes, ha a pasi alkalmazkodik a lányhoz.

Mit csináljak??


2011. febr. 6. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Eh. Ő orvosira jár, és még dolgozik is mellette, te meg még azt is elvárod, hogy akkor ugorjon, amikor te csettintesz? Nem vagy egy kicsit nagyképű?
2011. febr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét félnek alkalmazkodnia kell a másikhoz. Ha ö erre nem hajlando akkor az elég rosszat jelent. Probáld meg megkérni hogy most ott találkozzatok ahol neked lenne jó éppen és mond meg neki hogy xy helyen ahol neki lenne jo ott most neked nem jó mert te ott akarsz találkozni . Vagy elfogadja vagy nem de arra biztos rájön hogy nem rángathat droton. Ne hagyd hogy mindig az legyen amit ö akar mert nagyon elkényelmesedik és te meg egy idö után olyan leszel mint valami rongybábu semmibe fogja venni az akaratod kérésed és nem lesz jó vége.Ha nem hajlando veled találkozni az általad megszabott helyen akkor az alkalommal ne találkozz vele szálljon kicsit magába.
2011. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom ha van szabadideje,akkor hív.. egyébként beszélj vele ha ez zavar.
2011. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne nagyképü? egyszer egyszer csak tudna valamit a pasi is tenni vagy tán beleszakadna?Egy kapcsolat nem müködhet egyoldaluan nem lehet mindig az amit az egyik akar ....
2011. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ahogy felolvastam a kérdésed kiegészitését...pont az ellentétem...

hagsulyozom, én szeretem a barátnőm már 3 éve, és mindent forditva teszek mint az levan irva pedig én 60 km-re innen dolgozok és mindennap ingázok.

ha már érzed, akkor annak a fele igazság.

amikor kiderül hogy megcsalnak v kihasználnak akkor nem az derül ki amitől féltél hanem amit mindig is tudtál!!!

te már tudod, csak gyözködöd magad hogy neem nem használ ki, ettől függetlenül már tudod!

a kérdésedben benn a válasz.

én is csak akkor tanulétam meg hogy egy nő nem rongy és nem egy beépitett butor akinek az a dolga hogy otthon vár ha én a holdra megyek is, amikor kidobtak.

te vagy az x ő az y.

ha x kergeti y -t hogy várja el x, hogy y kergesse/fusson x után?

naugye. helycsere kell.

helycsere=szakitás! szakits vele!

ha nem világos irj privit


24F

2011. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

amugy csak mondom, hogy ennek a felét nem nyelné be pl az én csajom, amit veled tesznek. nem számit a véleményed, az van amit ő akar, ő a domináns te meg a szubmissziv...

http://www.youtube.com/watch?v=_EzaRctnCsQ

24F

2011. febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek mondd, hogy te nem tudsz érte menni, nem ott akarsz találkozni vele, hanem amott...
2011. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!