Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tudnék tenni ilyen helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni ilyen helyzetben? Az izgat ha egy lány anyagilag kihasznál.

Figyelt kérdés
Próbálom titkolni, és visszafogni magam, de nehéz. Mindig megtalál valaki, és elcsábít, lehúz. Múltkor pl egy pultos lánynak adtam kicsit több borravalót, és mint ha érezte volna hogy kihasználhat több ezerrel lehúzott még aznap. Voltam olyan hülye hogy utána még facebookon is megkerestem, tudom hogy csak a pénzemet akarja, és nem kapok semmit, de még is találkozni akarok vele. Valahogy meg akarok szabadulni ettől, pszichológus segíthet? Már 4 nőn túlvagyok aki lehúzott, ugráltatott, és úgy beszélt velem mint ha a kutyája lennék. Valaki segítsen. 24/F
2016. dec. 24. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Csicska vagy ...
2016. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
csicska vagy
2016. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%
#1 a csicskákat a börtönbe húzzák fel.
2016. dec. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tartsd a pénztárcád a nadrágodban, nem kell mindenkinek előkapni. Ha máshogy nem megy, celluxold oda.
2016. dec. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is kihasználhatlak? Küldöm a számlaszámom.
2016. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak szexi, domináns lányok tudnak kihasználni, így látatlanul nyilván nem utalnék pénzt. De nem is azért írtam ki a kérdést, örülök hogy eddig még nem próbálkoztak:)
2016. dec. 24. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!