Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy csaj szexuálisan kihasznál?

Figyelt kérdés
Elkezdtem randizni egy csajjal, akivel a 2. randin lefeküdtünk. Én nekem nem a szexre kellett csak, hanem mint rendes barátnő. Viszont úgy vettem észre hogy csak a szexre kellek neki, találkozunk, szexelünk és hazamegy. Sőt múltkor mondtam hogy fáradt vagyok, de egy fél órát összefuthatunk sétálni, ő meg ennek hallatán rögtön lemondta a randit, kihasználva érzem magam.
2016. szept. 1. 18:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Te szegény..
2016. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
jaaaaaaaaaaaj!! Ne sírj már!! Nagyon sajnállak,élvezd!!!! Sokak mit nem adnának 1 ilyen lányért te meg rinyálsz. Próbáld megfogni szexel,ha kell a lány!!!!
2016. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de rosszul esik hogy komoly kapcsolatot szeretnék de közben meg kihasználnak csak
2016. szept. 1. 18:32
 4/9 anonim válasza:
ölni tudnék egy ilyen csajért, légyszives helyettem is élvezd! :D
2016. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbbször fordítva van.
2016. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Öblögess szájvízzel smárolás után mert Miss gonorhea elég nagy életű,kitudja aznap hanyadik voltál nála-vonalzóval sem érnék hozzá ismerem a típust nekem is volt hasonló csajom,kis marokbaszó fiatalok aztmondják dehülyevagyok hogy dobtam,korombeliek már nekem adnak igazat 27/F
2016. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SIDLER22 ***** válasza:
Nem hiszem el hogy rajtam meg a kérdezőn kívül mindenki csak egy ilyen szexéhes állat! Hallottatok már arról hogy SZERETNI VALAKIT?? Nekem is van egy lány ismerősöm és mondta hogy szeret, de én mondtam neki hogy kedves vagy, de nem érzek így. Persze szeretnék szerelmet magamnak, de számomra nem ilyen egyszerű. Azóta csak barátok vagyunk.
2016. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy irigykedjek vagy sajnáljalak !

De inkább irigykedek !!

2016. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:
Bármikor otthagyhatod.
2016. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!