Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs köztünk szex, miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs köztünk szex, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A következő kérdésemre szeretnék jó válaszokat kapni:


A Párommal nincs köztünk szex. Én nem kezdeményezek pasiként. Részemről azért, mert jóformán pl. "elfelejtette" a Valentin napot, folyamatosan megkapom, hogy ez nem jó, az nem jó, megint nem volt szex, Sokszor flegmázik és besértődik jogtalanul, elhord minden rossznak, aztán meg megsértődik, ha nekem utána nincs kedvem szexelni. Hamarosan szeretnék vele leülni beszélni ezekről, hogy én, hogy érzek, bár szerintem szakítás lesz a vége közös megegyezéssel, mivel nagyon nem működünk mostanában. Szerinte sok minden tök jó, közben meg rengeteg minden nem oké, kb. nem is vagyunk egyenlőek erőviszonyban, hasonlók. Pl, ha egyik este nem fürdik, és nem kezdeményezek(engem zavar, főleg, hogy én fürödtem(ő munkában volt aznap)) akkor megkapom, hogy megint sok volt köztünk és én vagyok a hibás. Most azon agyaltam, hogy ha mostanában egy pár alkalommal megerőltetem magamat, és szexelünk egy-kettőt, van esély rá, hogy a beszélgetéskor nyugodtabb lesz? (Nagyon ritkán van szex, havi 1-2 mostanában...) Nem szeretném ha durva vége lenne a beszélgetésnek, mert ha el is veszítem, a későbbiekben jó lenne barátként jóban maradni. Első szerelem mindkettőnknek. Hasonló helyzetben tapasztaltak válasza is és mások válasza is érdekel, egyszóval mindenkié. Köszönöm Szépen!



2017. márc. 17. 19:22
 1/6 anonim válasza:
88%
Most nem értem. Te panaszkodsz hogy nincs szex, vagy ő? Írásod alapján úgy tűnik, hogy férfi létedre te vagy az aki nem ad neki "pinát", hogy így fejezzem ki magam :D
2017. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Abból amit leírtál evidens, hogy tovább kell lépnetek.


Megszokásból, és inkább szeretetből vagytok együtt, nem szerelemből. Ezért nincs szex.


Alakítsátok át a kapcsolatotokat barátsággá, amíg lehet, mert csúnya összeveszés is kialakulhat ebből.

2017. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő panaszkodik. Igazából sokszor felvetődött a szakítás gondolata, de nem tettük még meg igazán. Pedig valószínűleg az lenne a megoldás. És igen, én nem adok neki. De ennek is részben ő az oka, azt hiszi minden oké, hiába mondtam el min kellene változtatni, nem történt semmi. Én meg nem tudom, hogy legyek elég erős ahhoz, hogy azt mondjam, hogy Vége, ha az kell. Ilyen gondolatok járnak a fejemben most ezzel kapcsolatban, hogy milyen lesz, szar lesz, ha meg tudom, hogy massal fekszik le, massal van, stb... Mi van, ha kesobb vissza akarom kapni, közben meg Ennél talán a magány is jobb, totál Papucs lettem, és mindenki a környezetemben azt mondja, jobb lenne szakítanunk. Még sem bírom meglépni, ha odajutunk. Pedig tudom, hogy lenne érdeklődő rám. Mégse. Ötlet valakinek? :/
2017. márc. 17. 19:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Na meg persze van bennem félelem, hogy mi lesz, ha nem lesz más, közben pedig az orrom előtt áll nyitva egy két kapu... És ráadásul fiatal is vagyok nagyon. Csak ugye, első kapcsolat...Gondolom ez is gond..
2017. márc. 17. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első nagy szerelmek nagyon ritkán tartanak életünk végéig. Szerintem ülj le vele beszélni,ne rögtön szakítsatok. Hátha meg lehet ezt még javítani. Ha valami nem működik,nem az a megoldás,hogy rögtön kidobjuk,hanem megpróbáljuk megjavítani. Beszélgessetek el erről,meg egy kicsit próbálj meg te is változtatni. Ha pl nem fürdött,invitáld egy közös fürdőre. Mossátok meg egymást,biztosan meg fog jönni a kedved. :) próbáljatok ki új dolgokat. Lássa rajtad,hogy akarod. Szerintem egy csomó vita emiatt van köztetek. A sok nem szexelés eredménye ,hogy felgyülemlik benne,fusztrálja és ezért akad ki minden kis szarságon.
2017. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja amúgy mit értesz azalatt,hogy "kb. nem is vagyunk egyenlőek erőviszonyban, hasonlók." ?
2017. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!