Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Osszejottem a lánnyal akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszejottem a lánnyal akivel megbeszeltuk hogy csak szex lesz köztünk. Volt csok oral de tovább nem juttatunk mert a következő talalka előtt besertodott mert azt hallotta hogy mással is kikezdtem. Jogos a sertodes?

Figyelt kérdés
Jelzem szex kapcsolat lett volna.
2016. szept. 26. 15:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A szexkapcsolat csak a fiatal fiúk agyában jelenti azt, hogy mindnig mással dugok. A lányoknál azt jelenti, hogy összejártok, van szex, de más kötöttség, közös program, érzelmek nincsenek. De attól még nem naponta akarja váltogatni a partnereit, ahogy tőled sem ezt várja.
2016. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Volt laza kapcsolatom, de azonnal lezártam, amikor a pasi azzal hencegett, hogy más nővel kavart (mint utóbb kiderült, kamu volt, de már nem érdekelt).

Én ugyanis nem szeretnék azon aggódni, hogy mit szedek össze tőle (akár orálnál). Nekem a szexkapcsolat arról szól(t), hogy amíg nincs más, összejárunk, de nem akarok 25. lenni a sorban.

2016. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Szimplán hülye a csaj. Jó hogy nem már számonkér.

A szexkapcsolatnak pont az a lényege, higy nem tartoztok se hűséggel se beszámolással.

Nyilván az a baja, hogy te előbb találtál valakit mint ő.

Amúgy az #1-es téved. Sok csaj azt érti szexkapcsolat alatt, hogy szétteszi a lábát aztán a srác majd beléesik. Aztán jön a sírás.

Lényeg, hogy kukázd a csajt.

2016. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Az utolsó válaszolóval értek egyet.

A franc se kíváncsi arra, hogy a Bözsinek, akit a múlt héten dugott meg, mennyire lógtak a mellei. Továbbá nemi betegségre sincs szükségem. Ha nem vagyok elég, semmi baj, de akkor szóljon és fejezzük be.

2016. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
***5-ös vagyok, és a 3-sal értek egyet, csak közben írt más is.
2016. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Te megsértődnél ha a csaj orrba-szájba dgna boldog boldogtalannal?S közben összeszedve sok xart?

Amivel megfertőz téged?

2016. szept. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
azt hallotta? ezeket imádom :D legalább igaz volt amit hallott?
2016. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak elkezdtem levelezni egy másik lánnyal. A barátnőjével
2016. szept. 26. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Jogos vagy nem jogos, így jártál. Egyébként is sekélyes gondolkodásra vall, ha egy "férfi" normális kapcsolat helyett csak ingyenqrvát keres; de hogy még meg is alázza, az nagyon patkány dolog. Jól tette a lány hogy dobott a p-ba.
2016. szept. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!