Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint egy éve nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy éve nem volt szex köztünk a barátommal. Ti elhagynátok emiatt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és habár az elején még viszonylag gyakran voltunk együtt, mégsem annyira gyakran mint más átlagos párok. A heti 1-2 alkalom pedig fokozatosan lecsökkent. A mélypont ez az év. Azt hiszem tavaly nyáron voltunk utoljára együtt, de már annyira régen, hogy nem is emlékszem.


Hogy mi az oka?


Elvileg Neki a pajzsmirigy probléma okozza hogy abszolút nincs szexuális étvágya. Én nem sem vagyok szexmániás de heti egy alkalommal kiegyeznék... viszont neki semmi de semmi ingere nincs arra, hogy ezen változtasson. Megannyi de tényleg rengeteg vitát szítottam mert zavar a dolog, de tavaly óta meg sem szólaltam ez ügyben mert elegem van. Fel sem hozom már. Kerülte mindig a témát, akár hányszor felhozta mindig elsumákolta a dolgot, nem beszél róla, sőt ideges lesz. Mindig és tényleg mindig azt mondja én miért nem mászom rá??? Miért nem kezdeményezek?


Hozzá kell tennem, rengetegszer kezdeményeztem a kapcsolatunk elején, de beleuntam. Megfogadtam tavaly hogy mostantól nem hozom fel, nem kedvezményezem, nem csinálok semmit. Lássuk, ő mennyire akar engem. Szerintem ez elég gáz. Az hogy egy pasi nem bírja a barátnőjét egy éve legalább egyszer megkívánni az borzasztó. Nem akar dokihoz sem menni vele.


teljesen elvette az önbecsülésem, nincs semmi magabiztosság már bennem. Úgy vágyom más férfiak bókjára mint egy falat kenyérre, mert olyan jól esik.


Nem tudom mi tegyek, mert szeretem... minden más tökéletes vele. egyszerűen nem is tudom mással elképzelni a jövőt. de ez a szex hiány egyre jobban nyomaszt.


Esetleg volt más is ilyen helyzetben??? Mit tettetek?? Elhagytátok?


2016. aug. 17. 20:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
nem
2016. aug. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
18%

a nők miért függenek a férfiaktól?


mi az, hogy az önbecsülésed a férfiak bókjától függ?


ha pasi lennél, akkor hamar szembesülnél vele, hogy csak a eltaposás a biztos, minden másért küszködnöd kell. Méghozzá nagyon keservesen sokat.


Nem lehet amugy, hogy egyszerüen csak ronda vagy és nem kiván? :D :D :D Elhiztál vagy valami?


Ha igen, akkor le kéne fogyni...és hidd el minden azonnal megoldódna. Csak ugye az nagyon fárasztó munka...és a nők meg nem azt szokták meg. Hanem az ingyen jót.

2016. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
0%
Ez gáz 41F
2016. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a pajzsmirigytől lehet ilyen probléma. De hát csak megkellene beszélni.
2016. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
66%

Én már 1 szex mentes hónap után is elhagytam volna, ha látom, hogy még csak hajlandóságot sem mutat arra, hogy változtasson.

Diétával, mozgással rengeteget lehet segíteni a PM problémákon...

2016. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem lehet erről vele beszélni és még tenni sem akar ellene akkor ott hagynám.. Fordított esetben a pasik már 1-2 hét után olyan hisztit le tudnak vágni hogy az nem igaz. Nem minden pasi de a legtöbb..
2016. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Hamarabb is elhagytam volna. Nem vártam volna vele 1 évet.
2016. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim válasza:

Szerintem próbáld megbeszélni vele és még egyszer és ha most is kerüli a témát akkor add ki az útját...

Én biztos nem maradnék vele.

2016. aug. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
36%

túl kevés az infó.


MÉGIS EGYBŐL NŐT VÉDI az összes válaszoló...


és mi van, ha a csávokánál lakik a nő, a pasi azért "tartja", hogy valaki mosson, főzzön rá, közben meg más lányokkal szexel.


A csaj meg azt hiszi, hogy áldozat, közben meg ott él a pasi lakásában.


nem ritka felállás az ilyen.


magamból kiindulva én csak akkor nem szexelnék a nőmmel, ha undoritó lenne :D


Ha mégis "együtt lennék" vele az az előbb ismeretett érdekkapcsolat miatt lenne.

2016. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Elhagynám. Nem azèrt mert beteg hanem mert nem hajlandó sem megbeszélni sem tenni ellene s eszerint semmibe veszi a te vágyaidat is.
2016. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!