Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint egy éve nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy éve nem volt szex köztünk a barátommal. Ti elhagynátok emiatt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és habár az elején még viszonylag gyakran voltunk együtt, mégsem annyira gyakran mint más átlagos párok. A heti 1-2 alkalom pedig fokozatosan lecsökkent. A mélypont ez az év. Azt hiszem tavaly nyáron voltunk utoljára együtt, de már annyira régen, hogy nem is emlékszem.


Hogy mi az oka?


Elvileg Neki a pajzsmirigy probléma okozza hogy abszolút nincs szexuális étvágya. Én nem sem vagyok szexmániás de heti egy alkalommal kiegyeznék... viszont neki semmi de semmi ingere nincs arra, hogy ezen változtasson. Megannyi de tényleg rengeteg vitát szítottam mert zavar a dolog, de tavaly óta meg sem szólaltam ez ügyben mert elegem van. Fel sem hozom már. Kerülte mindig a témát, akár hányszor felhozta mindig elsumákolta a dolgot, nem beszél róla, sőt ideges lesz. Mindig és tényleg mindig azt mondja én miért nem mászom rá??? Miért nem kezdeményezek?


Hozzá kell tennem, rengetegszer kezdeményeztem a kapcsolatunk elején, de beleuntam. Megfogadtam tavaly hogy mostantól nem hozom fel, nem kedvezményezem, nem csinálok semmit. Lássuk, ő mennyire akar engem. Szerintem ez elég gáz. Az hogy egy pasi nem bírja a barátnőjét egy éve legalább egyszer megkívánni az borzasztó. Nem akar dokihoz sem menni vele.


teljesen elvette az önbecsülésem, nincs semmi magabiztosság már bennem. Úgy vágyom más férfiak bókjára mint egy falat kenyérre, mert olyan jól esik.


Nem tudom mi tegyek, mert szeretem... minden más tökéletes vele. egyszerűen nem is tudom mással elképzelni a jövőt. de ez a szex hiány egyre jobban nyomaszt.


Esetleg volt más is ilyen helyzetben??? Mit tettetek?? Elhagytátok?


2016. aug. 17. 20:27
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigy gondok nagy része alapból a sz@ r diétától alakul ki. És hát az orvostudomány mai állása szerint "gyógyíthatatlan" a legtöbb pazsjmirigybetegség (vagyis életed végéig gyógyszert kell szedned), mivel ha marad ugyanaz a fos életstílus és étrend akkor nyilván mitől gyógyulnál meg?

Ha van egy vágás a kezemen, és minden nap ráb@ s zok ököllel a vágásra, aztán lefertőtlenítem meg rakok rá ragtapaszt, akkor nem lesz nagy probléma mert le van fertőtlenítve meg minden, belehalni nem fogok, de ha azt akarom, hogy a vágás elmúljon talán a legegyszerűbb, hogy ne b@ s szak rá minden este ököllel és hagyjam begyógyulni.



A legtöbb ember meg bekaphatja a nagy brét az álszentkedés miatt. Mindenki megnézi az ellentétes nemet és mindenkinek q&rva jól esik ha szavakkal vagy viselkedéssel bókolnak neki, ha bevallják, ha nem. Ha az emberek nagyrésze nem így működne, akkor még ma leállna az egész világgazdaság. xd



De hogy visszatérjek az eredeti kérdésre, igen, elhagynám ez miatt.

2016. aug. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
23%

csak tudjátok az a baj, hogy szerintem a csávókát cseppet sem rendítené meg hogy elhagyja a csaj


a csaj viszont szenvedne :D

2016. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Ha van pasija... nem valószínű hogy olyan szörnyű, és 1 hónap után jobb lenne neki is max 2... és találna egy faszit 1-2-3 hónap alatt aki be is tenné neki akkor még mindig jobban jár mintha megvárná a következő nyarat...
2016. aug. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
#13as: miért kell nyáron-ősszel becsajozni/pasizni mindenképp?
2016. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Te is gáz vagy..
2016. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
43%

a nők nyáron tüzelnek :D


akkor dugnak az elérhető legjobb pasikkal


nyár végére meg kell keresni valami gyérebb pasit, hogy télen ne unatkozzanak a lányok.

2016. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ehhh, gondoltam hogy rögtön azzal jönnek páran hogy undorító vagyok meg kövér meg ronda... most erre mit mondjak??? nekem ronda liv tyler meg jennifer aniston másoknak ők az istennők. én meg vagyok elégedve magammal, az alakommal is, nem, nem híztam, sőt izmosodtam mióta vele vagyok. de ez nem mindegy? tudom, hogy neki én vagyok a legszebb, higgyétek el nem erről van szó. én is ezt hittem, hogy velem van a baj. de rá kellett jönnöm, hogy vele van méghozzá igen csak komoly.


mint írtam, hajlandó voltam elfogadni a tényt és volt is hogy ígérte hogy fog változtatni, de nem történt semmi. nem ment el dokival vele és beszélni egyáltalán nem akar róla. de mint azt is írtam, szeretem és minden más tökéletes vele és ez tart vissza...

2016. aug. 17. 21:22
 18/35 anonim ***** válasza:
0%

hány kiló vagy? Milyen magas vagy? Mekkora a melled.


ezeket leirod és tagadhatatlanul össze lehet rakni, hogy el vagy e hizva vagy nem


de ugyis megkerülöd a választ

2016. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
nem megkerülöm de nem erről van szó !!!!!!!!!!! ha undorodna tőlem akkor elhagyott volna már ezer éve, nem ilyen kis sunyi nyikhaj hogy ne merjen szakítani vagy ne merjen szólni!! amúgy hogy a lelked megnyugodjon 171 cm és 60 kg vagyok, és C kosaras, szólj ha kell portfólió mert azt is tudok küldeni!
2016. aug. 17. 21:27
 20/35 Noren1989 ***** válasza:

Küldj nyugodtan nekem is.


No, te elkísérted már dokihoz? Én speciel utálok dokihoz járni. Segíthetnél neki ebben, hátha változik a helyzet.


A bókos témát hanyagoljuk, inkább tegyél ki ide heti 2 kérdést, semmint félrenézz.

2016. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!