Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint egy éve nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy éve nem volt szex köztünk a barátommal. Ti elhagynátok emiatt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és habár az elején még viszonylag gyakran voltunk együtt, mégsem annyira gyakran mint más átlagos párok. A heti 1-2 alkalom pedig fokozatosan lecsökkent. A mélypont ez az év. Azt hiszem tavaly nyáron voltunk utoljára együtt, de már annyira régen, hogy nem is emlékszem.


Hogy mi az oka?


Elvileg Neki a pajzsmirigy probléma okozza hogy abszolút nincs szexuális étvágya. Én nem sem vagyok szexmániás de heti egy alkalommal kiegyeznék... viszont neki semmi de semmi ingere nincs arra, hogy ezen változtasson. Megannyi de tényleg rengeteg vitát szítottam mert zavar a dolog, de tavaly óta meg sem szólaltam ez ügyben mert elegem van. Fel sem hozom már. Kerülte mindig a témát, akár hányszor felhozta mindig elsumákolta a dolgot, nem beszél róla, sőt ideges lesz. Mindig és tényleg mindig azt mondja én miért nem mászom rá??? Miért nem kezdeményezek?


Hozzá kell tennem, rengetegszer kezdeményeztem a kapcsolatunk elején, de beleuntam. Megfogadtam tavaly hogy mostantól nem hozom fel, nem kedvezményezem, nem csinálok semmit. Lássuk, ő mennyire akar engem. Szerintem ez elég gáz. Az hogy egy pasi nem bírja a barátnőjét egy éve legalább egyszer megkívánni az borzasztó. Nem akar dokihoz sem menni vele.


teljesen elvette az önbecsülésem, nincs semmi magabiztosság már bennem. Úgy vágyom más férfiak bókjára mint egy falat kenyérre, mert olyan jól esik.


Nem tudom mi tegyek, mert szeretem... minden más tökéletes vele. egyszerűen nem is tudom mással elképzelni a jövőt. de ez a szex hiány egyre jobban nyomaszt.


Esetleg volt más is ilyen helyzetben??? Mit tettetek?? Elhagytátok?


2016. aug. 17. 20:27
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

"Kerülte mindig a témát, akár hányszor felhozta mindig elsumákolta a dolgot, nem beszél róla, sőt ideges lesz."


Ha ilyen helyzetben lennék, és a párom ahelyett, hogy minden, ilyen esetben indokolt orvosi kivizsgálásra elmenne, sumákol és ideges lesz már attól, hogy a téma szóba kerül egy év (!!!) szexmentes időszak után, akkor arra gondolnék, hogy a pajzsmirigy, mint egészségügyi ok egy kitaláció a részéről, amivel le akar rázni, és a legvalószínűbb okként az merülne fel benne, hogy vagy homoszexuális, vagy olyan biszexuális, aki sokkal erősebben vonzódik a saját neméhez, én meg arra kellek neki, hogy legyen egy kamu kapcsolata a külvilág felé, mert - sokakhoz hasonlóan - nem akarja, nem tudja felvállalni a valós szexuális orientációját a környezete előtt.


Önmagában azért nem hagynék el egy férfit, akit szeretek, mert egészségügyi okból vagy képtelen lenne szeretkezni, vagy alacsony lenne a libidója, azért viszont igen, ha hárítaná azt, hogy utánajárjon az egészségügyi okoknak, azért meg még inkább, ha azt érezném, hogy nem őszinte hozzám, titkol előlem valamit, vetít, és hülyének néz amellett, hogy semmibe veszi az érzéseimet és a vágyaimat.


A párod szerintem tartozna neked egy őszinte beszélgetéssel. Ha erre nem hajlandó, akkor végső soron a te döntésed, hogy lemondasz-e akár végleg, egy életre, akár "csak" hónapokra, évekre a szexről.

2016. aug. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Jóból keveset adnak.
2016. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
A szex a párkapcsolat alapja. Ami ezen felül van az a barátság. 6 hónap a türelmi idő a római jogban is, ha ez alatt nincs szex, automatikusan megszűnik a házasság. Ergo a ti kapcsolatotoknak annyi. Több ilyen esetet is ismerek mindenféle végkifejlettel. De a summa az, hogy minél gyorsabban menekülj.
2016. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Borzaszto buta vagy, hogy hagytad igy elfajulni a dolgokat, igy ne csak ra mutogass. Arrol meg fogalmam sincs hogy miert csak egy tokeletesen mukodeskeptelen kapcsolatban tudod elkepzelni a jovodet, ahol a masik fel konkretan telibe....r teged. Irany a pszichologus, tedd rendbe magad, ebbol pedig szallj ki. Ez nem kapcsolat.
2016. aug. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

ahh köszönöm végre pár hasznos válasz...


nem hiszem hogy meleg de most esküszöm bogarat ültettél a fülembe. fura hogy sosem néz meg más lányokat persze nyilván nem tudom hogy viselkedik amikor nem együtt vagyunk de alapjáraton nagyon hideg a nőkkel, például előttem három évig nem volt együtt senkivel de volt hogy több csaj rámászott de mindet lekoptatta.. mármint ezt ő mesélte. szóval persze ez is lehet a betegség miatt... mert abszolút nem kívánja a szexet. de ugyanakkor volt több hosszú kapcsolata előttem szóval már semmit se tudok.


tény, hogy ez így nem fenntartható. a következő lépés az ultimátum lesz azt hiszem.

2016. aug. 17. 22:16
 26/35 A kérdező kommentje:
utolsó mi az hogy tökéletesen működésképtelen???? fogalmad sincs hogy miről beszélsz!!!!!! ember gondolkodj! nem csak szexből áll egy kapcsolat, ha csak ez lenne, akkor mi lenne ebből a világból??? ez csak egy része!!!!!! mint írtam minden más tökéletesen működik, de olyan tökéletesen hogy pont emiatt nem hagytam el eddig!! nyilván már rég nem lennék vele ha a kapcsolatunk több része is egy zsák fos lenne. úristeeeeeeeen hogy lehet ekkora selejt dolgokat összehordani??????????? és én vagyok a buta??? ha egy párkapcsolat mérőeszköze a szex gyakorisága akkor mégis mi különböztet minket meg az állatoktól? hagyjuk is.
2016. aug. 17. 22:20
 27/35 anonim ***** válasza:
81%
Kiabalas helyett olvasd el a sajat szavaidat: "teljesen elvette az önbecsülésem, nincs semmi magabiztosság már bennem. Úgy vágyom más férfiak bókjára mint egy falat kenyérre, mert olyan jól esik." - senki nem mondta hogy a szex gyakorisaga meri a jo kapcsolatot, de ha szerinted egy erzelmileg es szellemileg kielegito kapcsolat ilyen hatasokkal jar, akkor ott bajok vannak. Hosszu kapcsolatban ezzel eleg nehez szembenezni, tapasztalatbol tudom. De forumon valo kifakadas helyett inkabb olvasd ujra es ujra a sajat szavaidat hogy mit tesz veled ez a kapcsolat, es rajossz hogy miert mukodeskeptelen es hogy kivulallo szemmel ez miert vilagos a fent idezett szavakbol. Az elmult egy ev idaig juttatta a magadrol valo gondolkodasodat. Szerinted tovabbi 10 ev hova fogja?
2016. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
51%
Hangnembol meg vegyel vissza, itt a legtobb kommentelo segiteni akar neked, de ilyen ordenare kifakadassal csak azt bizonyitod be hogy tenyleg buta vagy.
2016. aug. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

"ha egy párkapcsolat mérőeszköze a szex gyakorisága akkor mégis mi különböztet minket meg az állatoktól?"


Nem a mérőeszköze, de abban az életkorban, amikor az ember szexuálisan aktív (lenne), egészséges libidóval és a párja iránti testi vonzalommal, akkor lényegében pont a két fél közötti intim kapcsolat miatt beszélünk párkapcsolatról, nem pedig mély barátságról, lelki társról vagy lakótársról, akivel az élet sok más területén jól kijövünk és együttműködünk.

2016. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az, hogy aszexuális, sokkal kézenfekvőbb magyarázat lenne, mint az, hogy meleg... Erre még nem gondoltál?
2016. aug. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!