Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több, mint egy éve nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy éve nem volt szex köztünk a barátommal. Ti elhagynátok emiatt?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt és habár az elején még viszonylag gyakran voltunk együtt, mégsem annyira gyakran mint más átlagos párok. A heti 1-2 alkalom pedig fokozatosan lecsökkent. A mélypont ez az év. Azt hiszem tavaly nyáron voltunk utoljára együtt, de már annyira régen, hogy nem is emlékszem.


Hogy mi az oka?


Elvileg Neki a pajzsmirigy probléma okozza hogy abszolút nincs szexuális étvágya. Én nem sem vagyok szexmániás de heti egy alkalommal kiegyeznék... viszont neki semmi de semmi ingere nincs arra, hogy ezen változtasson. Megannyi de tényleg rengeteg vitát szítottam mert zavar a dolog, de tavaly óta meg sem szólaltam ez ügyben mert elegem van. Fel sem hozom már. Kerülte mindig a témát, akár hányszor felhozta mindig elsumákolta a dolgot, nem beszél róla, sőt ideges lesz. Mindig és tényleg mindig azt mondja én miért nem mászom rá??? Miért nem kezdeményezek?


Hozzá kell tennem, rengetegszer kezdeményeztem a kapcsolatunk elején, de beleuntam. Megfogadtam tavaly hogy mostantól nem hozom fel, nem kedvezményezem, nem csinálok semmit. Lássuk, ő mennyire akar engem. Szerintem ez elég gáz. Az hogy egy pasi nem bírja a barátnőjét egy éve legalább egyszer megkívánni az borzasztó. Nem akar dokihoz sem menni vele.


teljesen elvette az önbecsülésem, nincs semmi magabiztosság már bennem. Úgy vágyom más férfiak bókjára mint egy falat kenyérre, mert olyan jól esik.


Nem tudom mi tegyek, mert szeretem... minden más tökéletes vele. egyszerűen nem is tudom mással elképzelni a jövőt. de ez a szex hiány egyre jobban nyomaszt.


Esetleg volt más is ilyen helyzetben??? Mit tettetek?? Elhagytátok?


2016. aug. 17. 20:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez a probléma most, vagyis hasonló.

Nekem valószínűleg pajzsmirigy problémám van, ezért nagyon lecsökkent a libidóm az utóbbi fél évben. Eleinte sokat szeretkeztünk. Másfél éve vagyunk együtt egyébként, de az utóbbi hónapokban már csak havi 1, esetleg 2-szer volt szex. Nagyon rosszul esik ez a páromnak, és én is szenvedek ettől, mert látom, hogy neki milyen rossz ez, de mégsem tudok mit tenni ellene, egyszerűen nem kívánom a szexet. Nem őt nem, hanem magát a szexet nem! Nagyon sok veszekedés is volt már emiatt. Végre rátaláltunk, mit kéne tennünk... Már kértem időpontot egy orvoshoz, kivizsgáltatom a pajzsmirigy problémámat, és utána talán rendeződhet a dolog. Ha utána sem, akkor én fogok szakítani a párommal (bármennyire is szeretem), mert tudom, hogy mennyire szenved ebben a helyzetben, hiszen nem tudom megadni neki azt, amire igénye lenne.:(

23/L

2016. aug. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
36%

"Elvileg Neki a pajzsmirigy probléma okozza hogy abszolút nincs szexuális étvágya."


Meg is válaszoltad.


" tavaly óta meg sem szólaltam ez ügyben mert elegem van. Fel sem hozom már."


Ettől nyilván jobb lesz.


"Lássuk, ő mennyire akar engem."


Már megint az egó.


" Szerintem ez elég gáz."


Te is.


" Az hogy egy pasi nem bírja a barátnőjét egy éve legalább egyszer megkívánni az borzasztó"


Az is hogy 1 évig duzzogsz.


"Nem akar dokihoz sem menni vele."


Ha csak Ennyi mellékhatása van, akkor nyilván nem fog.


" elvette az önbecsülésem, nincs semmi magabiztosság már bennem. Úgy vágyom más férfiak bókjára mint egy falat kenyérre, mert olyan jól esik."


Gratulálok igazi hp vagy. Az önbecsülésed a külsődből fakad mert nem vagy férfi, igy nem várják el, higy ez a teljesítményedhez kapcsolódjon.


" minden más tökéletes vele.?


Sok nyugdijas házaspár él így.


Ennek a kapcsolatnak lejárt a szavatossága.

2016. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

# 32


Válaszolnál őszintén arra a kérdésre, hogy ha a te barátnődnek/élettársadnak/feleségednek lenne olyan egészségügyi problémája, ami lenullázza a libidóját, és erre hivatkozva egy éve nem lenne köztetek szexuális kapcsolat, mennyire éreznéd természetesnek, hogy - a te szavaiddal élve "ha csak ennyi mellékhatása van, akkor nyilván nem fog" (orvoshoz fordulni, foglalkozni ezzel az egésszel, megoldást keresni)?


Beírnád ugyanezt a megjegyzést egy olyan férfi kérdéséhez, aki attól szenved, hogy a feleségének egy éve nem volt kedve lefeküdni vele, és még ki is osztanád, hogy "duzzog", ha ezt rossz néven veszi?


(Ha esetleg aszexuális vagy impotens vagy, akkor nyilván tekintsük tárgytalannak mindkét kérdést.)


Ha meg már a férfiakat és a tőlük elvárt teljesítményt emlegeted, szerinted irreálisan nagy elvárás a kérdező által leírt esetben- akár férfival, akár nővel szemben - a párja részéről, hogy:


A) elkocogjon egy orvoshoz, és alávesse magát egy sima vérvételnek, amiből megállapítható, hogy tényleg pajzsmirigy alulműködése van-e, ha igen, akkor milyen mértékű, és ami alapján indokolt esetben lehetséges a gyógyszeres kezelés


B) ne sunnyogjon, vetítsen, hárítson és hazudozzon éveken keresztül, ha más ok áll a háttérben, hanem legyen őszinte a párjához?

2016. aug. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

"barátnődnek/élettársadnak/feleségednek lenne olyan egészségügyi problémája, ami lenullázza a libidóját, és erre hivatkozva egy éve nem lenne köztetek szexuális kapcsolat, mennyire éreznéd természetesnek, hogy - a te szavaiddal élve "ha csak ennyi mellékhatása van, akkor nyilván nem fog" (orvoshoz fordulni, foglalkozni ezzel az egésszel, megoldást keresni)? "


Nem jutnánk el az egy évig. Amúgy a mellékhatást arra értettem, hogy ha ezen kívül nincs más baja és a jelek szerint őt ezt nem zavarja akkor nem fog orvoshoz menni. A duzzogás meg arra vonatkozott, hogy hallgat a problémáról noha a korábbi megoldást -miszerint igyekszik kommunikálni vele- sem használt. Két felnőtt ember ha ilyen szinten képtelen megoldani a problémát akkor jobb ha szétmennek.


"Beírnád ugyanezt a megjegyzést egy olyan férfi kérdéséhez, aki attól szenved, hogy a feleségének egy éve nem volt kedve lefeküdni vele, és még ki is osztanád, hogy "duzzog", ha ezt rossz néven veszi?


(Ha esetleg aszexuális vagy impotens vagy, akkor nyilván tekintsük tárgytalannak mindkét kérdést.)


Ha meg már a férfiakat és a tőlük elvárt teljesítményt emlegeted, szerinted irreálisan nagy elvárás a kérdező által leírt esetben- akár férfival, akár nővel szemben - a párja részéről, hogy:


A) elkocogjon egy orvoshoz, és alávesse magát egy sima vérvételnek, amiből megállapítható, hogy tényleg pajzsmirigy alulműködése van-e, ha igen, akkor milyen mértékű, és ami alapján indokolt esetben lehetséges a gyógyszeres kezelés


B) ne sunnyogjon, vetítsen, hárítson és hazudozzon éveken keresztül, ha más ok áll a háttérben, hanem legyen őszinte a párjához?"


Amennyiben a férfi hozzászólásában az lesz, hogy egy éve kussol, hátha az asszony meggondolja magát, akkor be fogom irni. Efelől nyugodt lehetsz.


És ezért ne én legyek már a szemét. Hiába nulláztál le.

2016. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jöhet kép nekem is :)
2016. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!