Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy reagálnátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagálnátok, ha a párotokkal aludnátok és úgy keltene titeket fel, hogy a péniszét a szátokhoz teszi, esetleg arcotokra vagy más testrészetekre élvez?

Figyelt kérdés

Tehát együtt alszotok a párotokkal, szex is volt, meztelenül vagytok ( bár nem számít ), de alszotok, és a férfi míg alszotok, a péniszét az ajkaitokhoz rakja?

Ez esetben hogy reagálnátok?


Illetve a másik esetben hogy reagálnátok, ha pl míg alszotok, a melletekre vagy hátatokra élvezne?


Leírnátok külön-külön a két esetre hogy mit tennétek ilyenkor?



2017. márc. 12. 16:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
Akkor is rá harapnék mikor alszok az arcom és a szám közelébe ne tegye mert számomra gyalázó.. Nem tisztel engem és a testemet se.
2017. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Nem tetszene. Lehet szebben is jelezni, ha szexelni szeretne.

Reggelente kell nekem 10 perc, hogy felébredjek rendesen, addig várjon. De aztán mehet! ;)

2017. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem volt olyan, hogy be akarta rakni...tökön rúgtam (álmomban), szóval csak óvatosan.
2017. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
37%

# 10


Simán csak egy zacskóba, és onnan fecskendővel spriccelném az arcára. Miért ne lehetne nekem meg ez a fétisem?

2017. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#14 lehet ez a fétised, de mivel az egész a meglepetésen alapul, elég nehezen kivitelezhető eltárolni észtevétlenül a spermát szerintem. Szerintem csak megkérdezné a barátod, hogy miért rakod el zacskóba a spermáját.
2017. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

# 15


Nem szokott utánam jönni a fürdőszobába.

2017. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
De ha az a megoldás jobban tetszik, akkor kérhetek egyik pasi haveromtól frisset, legalább ő se a sajátját kapja az arcába. xD
2017. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
Az alvás szent! :p
2017. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Már csak azért se örülnék mert páromnak kell 1-2 óra amíg újra "harcképes" lesz szóval szemétség csak a fináléra felkelteni :D

Olyan már sokszor volt hogy arra ébredtem hogy tapizik vagy nyalogat, volt egy menet aztán aludtunk tovább.

2017. márc. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
77%

Agyonütném, de helyből.

Nem egy szextárgy vagyok, akivel azt csinál, amit akar, és ne is nézzen annak.


Okés, hogy szívesen veszem a számba bármikor, de ezt ne.


Gondolom te sem élveznéd, ha arra kelnél, hogy az arcodon ülök.

2017. márc. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!