Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan reagálnátok arra, ha egy ismerős férfi szerelmet vallana nektek levélben, esetleg szerelmes verset írna hozzátok (nem nyálast ( aki számotokra közömbös?

Figyelt kérdés
A lehetséges válaszok: határtalan düh, hogy merészeli ilyen kinézéssel, kicsit jól esne, de finoman elutasítanátok, elküldenétek melegebb éghajlatra, más válaszlehetőség.
2016. dec. 30. 19:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Mennyire ismerem? Jóban vagyunk? Ha csak simán ismerős, köszönőviszony, akkor talán jól esne, de ki tudja mi lehet belőle, ha még tetszik is. Ha utálnám a férfit, akkor megmondanám neki, hogy én nem szeretem viszont. Ha pedig jóban vagyunk, akkor megbeszélném vele, bár szerintem akkor is jól esne :)
2016. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Válaszlehetőség? :)


Hát, a francba nem küldeném el, hanem megmondanám, mi a helyzet. Azt írtad közömbös, amiből nem derült ki sok: ez jelentheti azt, hogy akár meg is próbálom vele, ha tényleg kiderül, hogy nem ismertem eléggé, és meghódít. Szerelmes vers: elsőre verset küldeni valakinek, furcsa. Én is írok verset, de nem akárkinek, és ezért első gondolatom valami paranoid izé lenne. Akinek az ember verset ír, az már komoly dolog, szóval elgondolkodnék, hogy így elsőre kapásból... de ha a vers valóban képvisel művészi értéket, arra felkapnám a fejem.

2016. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Lassan négy hónapja ismerem, egy munkahelyen dolgozunk, sokat beszélgetünk, de a közömbösséget olvasom ki a metakommunikációs jelzéseiből.

Az a furcsa, hogy van akivel sokkal több közöttünk a természeti átfedés, szerintem érez is irántam valamit, mégsem tudom őt szeretni. Ne kérdezzétek, miért? A szívem más rabolta el.

2016. dec. 30. 20:00
 4/29 anonim ***** válasza:
65%

Hát szerintem a versírás nehez szakma. Ha egy Varró Dani szintű verset kirázna a kisujjából akkor azt mondanám:"ez igen!".

Minden más esetben kínos verset kapni, mert az illető azt várja hogy majd megdicséred, hiszen ő úgy gondolja jó a vers. Te meg vagy őszinte vagy kedves leszel...

Ha nem tetszik, akkor egy verstől sem fog tetszeni. Ha meg tetszik akkor jobb ha nem rombolja le a jó képet magáról egy rossz verssel.

2016. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ás hány éves a lány? Mert talán ha fiatalabb vagy időseb tőled, netán van párja, akkor ne erőltesd! Főleg, ha úgy gondolod, hogy közömbös vagy számára. Más esetre, ha szingli, és korodbeli, próbáld meg!
2016. dec. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Akármilyen nyálas szöveget ír, ha nem tetszik akkor vissza utasítanám. Amugy sem szeretem a verseket.
2016. dec. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
30 éves, nincs barátja, csupán közömbös. Viszont nem értékeli sokra a költészetet.
2016. dec. 30. 20:06
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen, de nem úgy, hogy elküldöd melegebb éghajlatra, hanem csak finoman.
2016. dec. 30. 20:14
 9/29 A kérdező kommentje:
Amúgy egy munkahelyen dolgozunk, egymás mellett ülünk.
2016. dec. 30. 20:16
 10/29 anonim ***** válasza:
76%
Ú, b+, kínosabb nem is lenne. Nem vagyok hívő, de hálát rebegek, hogy nem én vagyok a nő.
2016. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!