Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők, ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogyan reagálnátok arra, ha egy ismerős férfi szerelmet vallana nektek levélben, esetleg szerelmes verset írna hozzátok (nem nyálast ( aki számotokra közömbös?

Figyelt kérdés
A lehetséges válaszok: határtalan düh, hogy merészeli ilyen kinézéssel, kicsit jól esne, de finoman elutasítanátok, elküldenétek melegebb éghajlatra, más válaszlehetőség.
2016. dec. 30. 19:48
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Elnézést kedves válaszoló, de ez rám egyáltalán nem igaz. Soha nem avatkozom senki magánéletébe. A privát szféra az maradjon titok. Én sem szeretem, amikor erről kérdeznek, mert szerintem nem igazán tartozik másra. A többi ember viszont azt hiszi, mindent meg kell beszélni.
2016. dec. 31. 13:51
 22/29 anonim ***** válasza:
Tehát egy csendes, kissé gátlásos hölgyről van szó, azok szerintem, általában nagyon érzelmesek, szelídek tudnak lenni. Nem jellemző rájuk a durváskodásés a nagyszáj. szerintem nem valószínű, hogy melegebb éghajlatra küldene az ilyen természetű ember. Hú az is lehet, hogy olyan típus aki, ha belepusztul, még akkor se mutatja ki hogy szimpatikus vagy neki, mivel annyira szégyenlős? nem tudom :D Próba szerencse! Lehet ez az üzenős megoldás pont a megfelelő, finoman, lassú tempóban közelítsd meg, így könnyebben feldolgozza a helyzetet. ezek után, én is azt mondom semmiképpen se támadd le szemtől-szembe. :D nem lesz egyszerű helyzet, az biztos, felvetődik a kérdés, hogy vajon érdemes e egy ilyen nővel kezdeni? aki ilyen "problémás" Ha tényleg tetszik neked, akkor mindenképp próbáld meg. ne hagyd annyiba! Reméljük a legjobbakat. :D
2016. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Szerintem mélységesen igazad van. Akkor sem mutatna semmit, ha érezne irántam valamit, semmiféle metakommunikációs jelzéseket nem küldene felém. Viszont az is lehet, hogy a levelemet azonnal törölné.

Miközben azt írod, nem lehet könnyű eset, azt kell írjam, én sem, mert bizony nagyon zárkózott vagyok, nehezen kezdeményezek, illetve mutatom ki az érzéseimet.

2016. dec. 31. 15:34
 24/29 A kérdező kommentje:
Valóban az is lehet, hogy el sem olvasná, hanem azonnal törölné.
2016. dec. 31. 15:43
 25/29 anonim ***** válasza:
Az nem túl jót jelent, ha te is a nőhöz hasonló belső tulajdonsággal rendelkezel, azaz zárkózott vagy, nehezen fejezed ki az érzelmeid.... Jobban el tudnék képzelni ehhez a lány mellé egy vidámabb, ami a szívén az a száján típusú, társaságkedvelőbb férfit. az ellentétek vonzzák egymást elv szerint, de figyelj nincs veszve még semmi, az sincs kizárva, hogy 2 ilyen típusú ember is összejöhet,hiszen megértitek egymást stb.. és egymásnak kiolvasszátok a "hideg" "jégszívetek" nem? :D
2016. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
A kiváncsiság miatt, szerintem biztosan elolvassa! Olvasatlanul én sem szoktam leveleket törölni, csak legfeljebb utána :D biztosan megnyitja! Azt csak el meri olvasni... :D
2016. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek abban, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Sokkal inkább hiszek a hasonlót a hasonlóhoz dologban. Soha nem tudnám elképzelni az életemet olyasvalakivel, akinek a disco a második otthona, túl nagy társasági életet él. Az egy idő után konfrontálódáshoz vezetne, ugyanis én semmiképpen nem szeretnék kilépni a komfortzónámból, átlépni önmagamat. Este hazamegyek, elfoglalom magam könyvekkel, zenével, filmekkel, festményeket nézek. Aki állandóan pörög, táncolni jár, ahhoz hogyan tudnék hasonló lenni? Alapvető életstílusbeli különbségek esetén zátonyra futna az egész, főleg ha te magad nem akarsz változni. Azt se feledjük, hogy a házasság gazdasági kapcsolat is, így azonos anyagiak iránti igény is szükséges, valamint szeretet, szexualitás hasonló fokon történő igénylése, megélése.
2016. dec. 31. 15:52
 28/29 anonim ***** válasza:
Van igazság abban amiket itt leírtál. "Zsák a foltját megtalálja" Így van! :)
2016. dec. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
A sok riogatás ellenére megírtam. A lány nagyon megtisztelve érezte magát, köszönte, még azonban nem tudja, hogyan tovább, hiszen nehezen épít ki kapcsolatokat. Azóta kedvesebb, felszabadultabb. Így egyáltalán nem bántam meg. Nem rosszabb lett a kollegiális viszonyunk, hanem jobb. Innentől kezdve ezt a kérdés már nem is annyira érvényes.
2017. jan. 5. 23:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!