Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtudtam, hogy a párom a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom a 2 éves kapcsolatunk alatt legalább 3 nővel lefeküdt. Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Sokat bulizik, és mindig láttam, hogy a bulik után Facebookon újabb női ismerősei vannak. Nem bírtam magammal, és beleolvastam az üzeneteibe, amikor nála voltam és épp tevékenykedett a szobán kívül. Mint kiderült, amennyit volt időm elolvasni ezekből a beszélgetéseiből az új nőkkel, hárommal biztosan lefeküdt a bulik során. De ezeken kívül persze sokkal több új női ismerőse lett a hónapok során, aminek már nem volt időm utánanézni.. szóval ez a szám akár sokkal több is lehet. Nem élünk együtt, így fogalmam sem volt, hogy hol tölti az éjszakát, vagy ki tölti nála ilyenkor. Rettentően csalódott vagyok, és egyértelmű, hogy szakítani fogok, de ott akkor nem volt lelkierőm egy szót se szólni hozzá, úgyhogy elvhiharzottam azzal, hogy sürgős ügyem akadt, majd hívom. A kapcsolatunk alatt többször beszélt ilyenekről, főleg haverjaival (hiába voltam ott), hogy ő minden szép nőt megdugna, ha tehetné, ez szarul is esett, de gondoltam sajnos ezzel minden pasi így van, de attól még nem feltétlen teszik meg. Viccelődőtt hármasozással is, hogy de jó lenne, de elutasítottam, én nem tudnám elviselni, hogy más nővel kerül intim helyzetbe. Jelenleg olyan harag van bennem, hogy gondoltam csak írok neki egy hosszú üzenetet, amiben szakítok is, nem bírnám látni ezek után, hogy így átvert. Ti mit tennétek? Hogyan lehet ezt megemészteni? Romokban az önbecsülésem, és nem hiszem bárkiben is meg szabad bízni ezek után, sosem lehet tudni ki teszi ezt meg újra. én 26N, ő 28F
2016. dec. 16. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Tiltás, minden kapcsolat megszakítása. Ennyi. És következetesen nem válaszolni, nem visszafogadni
2016. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Nekem hasonló volt az egyik párkapcsolatom. 4 évig tartott. Az elsőre én jöttem rá. Nagyon rosszul esett, de túl tettem magam rajta, mert azt mondta, hogy egyszeri dolog volt. És egyébként tényleg túl akartam és tudtam lépni rajta. A másodikat ő maga vallotta be, mert azt mondta, hogy nem akarja, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk, inkább őszinte velem, megbánta. Ekkor 2 hónapig külön éltünk, mert ez már jobban lesújtott.

És utána megtette harmadszor, amire szintén én jöttem rá, nem akarta beismerni, még tagadta is először, amikor mondtam neki. Ez volt az utolsó (?).

Egyébként valóban nem tudom, hogy hányszor hány nővel volt viszonya. Képes voltam 2x megbocsájtani, de harmadszor már nem. Igazából azért nem, mert érdekes volt, hogy amikor másodszor megtette valahogy úgy éreztem rajta amikor bevallotta, hogy tényleg felfogta ennek a súlyát és többé nem teszi meg. Hát nem így lett!


Én ettől függetlenül egy percig sem hittem, hogy minden férfi ilyen lenne! Egyszerűen nekem akkor sikerült egy ilyet kifognom. Az önbecsülésemnek sem ártott, mert tudom, hogy a legtöbb férfi boldog lenne egy olyan nővel, mint én vagyok. Egyedül azt sajnálom, hogy 4 évem ment el rá, egy igazi bunkó, izomagyú k*csögre :)

2016. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Már nem szereted,ez egy kegyes hazugság.

Nem fog fájni neki sem,szerintem.

2016. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Amíg hozzám jön haza, jól megvagyunk addig nem érdekel mit csinál.
2016. dec. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%

Mindenképp vess véget a kapcsolatnak egy igazi tahó par.szt ne haragudj de ez a véleményem, az meg hogy amikor ott vagy és akkor is ilyeneket mond hát inkább nem kommentálnám.

Találkozzatok, mond el miért szakitasz és kész ne akarj válaszokat, ne akard rendbe hozni.

Nem érdemel meg, lépj túl és találsz majd egy olyan pasit aki megbecsül.

2016. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sajnalom :(. En nem hoznam magam kellemetlen helyzetbe azzal, hogy a magyarazkodasabol egy szot is meghallgassak, szoval valoszinuleg egy utolso "Pontosan tudod, hogy miert teszek igy. Isten veled." uzenettel mindenhonnan letiltanam, es soha tobbe nem szolhatna hozzam egy szot sem.
2016. dec. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szergej55 ***** válasza:
93%
B...nám ki a p...ába.
2016. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
4-es: te nem vagy túl féltékeny tipus😄
2016. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
36%

Én azt mondom ezt egyszer meg lehet bocsátani, de többször már nem. Ha pedig folyamatosan csalnak, azt végképp nem, pláne úgy, hogy buliban összeszedett kitudja kikkel. Ott már azért a saját testi egészséged is kockán forog szerintem, vagy legalábbis nem árt erre is gondolni.

Ha ilyen, tényleg mindenkit megd*gna és meg is dug, ha hagyja magát az alany, akkor vállalja fel, hogy ő ilyen és nyitott kapcsolatban akar élni, én pedig hagy döntsem el, hogy kell-e ez így nekem.


Egyébként nem írnék levelet. Találkoznék vele, azt mondanám neki, hogy nála alszok. Este összebújnék vele (ha jó a szex, még szexelnék is vele egy utolsót :D) és egy romantikus pillanatban elmondanám neki mennyire őszintén szeretem őt (még ha ez már nem is így lenne) és édibédi búgó hangon megkérdezném, hogy én vagyok-e az egyetlen és kizárólagos, képes lenne-e megcsalni? Lépett e félre valaha is, akár más mellett, akár melletted?

A helyedben nagyon kíváncsi lennék a válaszára és ha pofátlanul a képedbe hazudik, az dupla ok, hogy felfedd a titkod és azonnal kiverd a balhét, majd lelépj.

2016. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én ezek után már a szemébe nézni sem tudnék, nem hogy hozzábújni és úgy tenni, mintha minden rendben lenne. Hiába szerettem még mindig. Marad a levél, többet nem alázom magam ezzel az emberrel.
2016. dec. 16. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!