Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtudtam, hogy a párom a 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a párom a 2 éves kapcsolatunk alatt legalább 3 nővel lefeküdt. Ti erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Sokat bulizik, és mindig láttam, hogy a bulik után Facebookon újabb női ismerősei vannak. Nem bírtam magammal, és beleolvastam az üzeneteibe, amikor nála voltam és épp tevékenykedett a szobán kívül. Mint kiderült, amennyit volt időm elolvasni ezekből a beszélgetéseiből az új nőkkel, hárommal biztosan lefeküdt a bulik során. De ezeken kívül persze sokkal több új női ismerőse lett a hónapok során, aminek már nem volt időm utánanézni.. szóval ez a szám akár sokkal több is lehet. Nem élünk együtt, így fogalmam sem volt, hogy hol tölti az éjszakát, vagy ki tölti nála ilyenkor. Rettentően csalódott vagyok, és egyértelmű, hogy szakítani fogok, de ott akkor nem volt lelkierőm egy szót se szólni hozzá, úgyhogy elvhiharzottam azzal, hogy sürgős ügyem akadt, majd hívom. A kapcsolatunk alatt többször beszélt ilyenekről, főleg haverjaival (hiába voltam ott), hogy ő minden szép nőt megdugna, ha tehetné, ez szarul is esett, de gondoltam sajnos ezzel minden pasi így van, de attól még nem feltétlen teszik meg. Viccelődőtt hármasozással is, hogy de jó lenne, de elutasítottam, én nem tudnám elviselni, hogy más nővel kerül intim helyzetbe. Jelenleg olyan harag van bennem, hogy gondoltam csak írok neki egy hosszú üzenetet, amiben szakítok is, nem bírnám látni ezek után, hogy így átvert. Ti mit tennétek? Hogyan lehet ezt megemészteni? Romokban az önbecsülésem, és nem hiszem bárkiben is meg szabad bízni ezek után, sosem lehet tudni ki teszi ezt meg újra. én 26N, ő 28F
2016. dec. 16. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, látszik, hogy te lelkis vagy.


". A kapcsolatunk alatt többször beszélt ilyenekről, főleg haverjaival (hiába voltam ott), hogy ő minden szép nőt megdugna, ha tehetné, ez szarul is esett, de gondoltam sajnos ezzel minden pasi így van"


Nem, nem minden pasi ilyen, pláne nem hangoztat is ilyeneket. Van akinek tökéletesen elég a párja szexuálisan, hidd el. Kifogtál egy ilyet, ez van.


Az ilyen elejtésekre figyelj, igenis legyen önbizalmad, és ha neked 1) valami szarul esik, 2) te sem játszol be olyat a párod előtt, pláne nem többször, hogy pl kikkel feküdnél le, akkor hidd el, hogy ugyanezt te is elvárhatod. És várd is el! Ennyi a titok.


Nem kell ennek megismétlődnie, ez most ilyen példány volt. Legalább tanultál egy leckét és később elköszönsz időben az ilyen alakoktól.

2016. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!