Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek erre rá mehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erre rá mehet a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem még sosem sikerült hüvelyi úton orgazmust elérnem, hiába próbálkoztunk az aktuális párjaimmal hiába kísérletezgettünk egyszerűen nem ment. A szexet mindig nagyon élvezem, de valahogy ez mégsem megy. Ezt én teljesen el tudtam fogadni, ha más módon örömhöz juttatnak nekem az is nagyon jó így nem nagyon aggódtam túl ezt sosem. Az eddigi kapcsolataimban is mind el tudták ezt fogadni nem foglalkoztak vele túlságosan. Most viszont az aktuális párom ezt a dolgot nagyon a szívére veszi és nem hagyja annyiban. Hiába mondtam neki, hogy ez nekem nem megy, meg hogy mással se ment sose nem törődik ebbe bele. Persze egyfelől nagyon jól esik, hogy ennyire azt szeretné, hogy nekem jó legyen, másfelől viszont szex után meg sokszor megjegyzi, hogy még mindig nem sikerült, hiába mondom, hogy nagyon élveztem és fantasztikus volt, ráadásul úgy érzem rajta magát hibáztatja ezért én meg mindig olyan rosszul érzem magam tőle, mert tudom, hogy velem van a baj és kissé selejtesnek is érzem magam ettől, hogy ez nekem nem megy. Félek, hogy előbb utóbb erre rá megy a kapcsolatunk, mert csalódást okozok neki. Nektek erről mi a véleményetek?
2016. nov. 21. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy nagyon kevés nő képes az igazi hüvelyi orgazmusra.

Ez csak a hülye filmekben elhintett sz.ság, hogy a nők is 1-2 elmennek... mert azért az kicsivel több idő, ha mégis sikerül vagy ha nem ezért máris a férfi pancsernak, a nő meg selejtnek érzi magát.

Ne vedd a szívedre. A pároddal beszéld meg ha kell ezerszer, hogy te máshogy igényelnéd az orgazmust, mert neked úgy jobb és ha igazán fontos számára, hogy neked jó legyen, akkor erre összpontosítson.

2016. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát mindjárt berosálok, mostmár alap elvárás, h menjünk el attól, hogy megdugnak? xD Kéééééész...

Kérdező, hiába lett ekkora "divat" már attól elélvezni, h meglátunk egy dákót, vagy s..gbedugnak, vagy csak attól, hogy bedugták, a valóságban ez NEM ÍGY MŰKÖDIK. Bizonyára vannak ilyenek, de a nők nagy része nem így működik, és ezt érdemes lenne elmagyarázni a párodnak is. Van az az ELTÉS szexuálpszichológus nő, nem jut eszembe a teljes neve, valamilyen Krisztina. Vannak fent videói a youtube-on, érdemes lenne közösen a pároddal megnézni őket, sok okosságot mond...

Ami fontos, és mindenképpen tudatosítani kellene a párodban és magadban is (!), hogy ez nem sztenderd, nem alap, nem "elvárható". A legtöbb nő nem így működik. És igen, jól látod, erre rámehet a kapcsolatotok, ha nem tudtok túljutni a dolgon. Gondolom neki sérti a férfiúi büszkeségét a helyzet, de ez baromság. Te pedig semmiképp ne érezd ettől sz..rnak, hibásnak magad, mert nem vagy az (márpedig minél inkább erőlteti a párod a dolgot, neked annál sz..rabb lesz, míg végül az önértékelésed a béka s..gge alatt lesz, aztán cs..szhetitek). Szóval nem, nem szabad ezen rugózni, el kell engedni, és kész. Olvasson, művelődjön a témában, és lássa meg a valóságot...

2016. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire rafeszul a temara, akkor elobb-utobb se kapcsolat, se orgazmus nem lesz, szoval ezekrol a ferfiassagi hisztikrol jobb minel elobb leszoktatni a fiatalembert.

Viszont, nem tudom, hogy eddig mit probaltal, de anno en igy kezdtem el dolgozni ezen az orgazmus dolgon (es azota kb. 10-bol 8-9 esetben van is huvelyi orgazmusom, szoval bevalt :D), ahogy leirom itt a kovetkezokben. Sokaig en is teljesen abban voltam, hogy ez abszolut pasifuggo, es a kulonbozo pozoktol, sebessegektol akarmitol vartam az orgazmust. Na, a noi orgazmus nem igy nez ki, es a sajat huvely izmaid, es belso combizmaidon kivul senkinek nincs semmi koze hozza. Az izmaiddal kell megtanulni jatszani kulonbozo poziturakban, es a vegere ezt odaig lehet fejleszteni, hogy csak siman, minden erintes nelkul is lehet huvelyi orgazmusod pusztan azert mert tudod uralni az izmaidat. A parod erintese, mozdulatai pedig csak fokozhatjak ezt az elmenyt.

A legkonnyebb pozitura ehhez (ez is csak sz en velemenyem, nekem ebben sikerult eloszor elelveznem teljesen veletlenul meg akkoriban) ha a pasi ul az agy szelen, nem mozog egyenesen ul, te beleulsz es a kedvedre mozogni kezdesz ahogy csak szeretnel viszont kozben tudatosan figyelj az izmaidra is. Jatssz veluk, szoritsd meg oket, es egy ido utan raerzel:).

Viszont a parod tenyleg ne stresszeljen teged. Ez rolad szol, nem az o "himsegerol". :)

2016. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott még valami. Mi is átmentünk ezen a párommal (ezért reagáltam ilyen hevesen, bocsi), és ő azzal jött anno, hogy "hát eddig minden barátnőmnek sikerült" (és akkor ne érezd magad selejtnek, érted...). Na most az azért kiderült, hogy egyikük megjátszotta (nem tudom, hogy, asszem ilyenkor spriccelnünk is kéne, na mindegy), a másik meg nem attól ment el, hogy bedugta neki, hanem attól, hogy a póz külön izgatta kívülről...

A lényeg, hogy ha a párod meg van róla győződve, hogy ő eddig minden nőnél elérte, az nem olyan biztos ám, hogy úgy is van...

Jah, és eszembe jutott: Hevesi Krisztinára gondoltam.

2016. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van akit ez még külön izgat, hogy na majd ő. Férfiaknak van ez a versengési mániájuk, hogy majd ők jobbak lesznek az előzőeknél, és az, hogy a többieknek nem sikerült, az csak olaj a tűzre.

Ha sokszor megjegyzi hogy na most sem sikerült, akkor beléd kódol egy frusztrációt, hogy már a következő alkalommal, ha közeledik feléd, előre stresszelni fogsz, mert tudod jól, hogy nem fog menni.

Mióta vagytok együtt különben?

2016. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfival nekem sem sikerült, de nővel akár 2 is egy együttlét alatt.Próbáld meg nővel.
2016. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem igazán vagyok se leszbikus se biszexuális, mégcsak kísérletezgető egyénnek sem mondanám magam így az, hogy nőkkel próbáljam nem opció és nem is ez itt most a lényeg, hogy ez nekem bármi áron sikerüljön. Másfél hónapja vagyunk egyébként együtt. És igen ő is jött ezzel, hogy eddig minden barátnőjének sikerült elérni ezt. Legközelebbi alkalommal majd megpróbálom ezt vele megbeszélni. Nagyon kedves és nagyon odaadó egyébként és látszik rajta, hogy tényleg nagyon azon van folyton, hogy nekem jó legyen pont emiatt nem akarom elveszíteni, mert tényleg nagyon jó vele egyébként.
2016. nov. 21. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!