Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki érti a nőket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a nőket?

Figyelt kérdés
van egy lány kivel régóta kavarunk(nem volt semmise),rossz kapcsolatban él,bevallota hogy nem vagyok neki közömbös,én is kb szinte ezt,mondta hogy tudja velen boldog lenne de a pasiját szereti,mondtam neki hogy majd lesz egy fesztivál ahova elmehetnénk,közölte hogy hogy gondoltam,meg hogy tervezenn úgy hogy van mellete valaki,akkor mondtam neki hogy jobb lesz ha békén is hagyom,mondta hogy neki ettől nem lesz jobb,írtam hogy nem akarok zavaro harmadik fél,erre ő hogy ez hülyeség mert nem vagyok zavaró.Azóta nem beszéltünk,de mist meg olyan képeket likeolgat amin az van hogy ha valaki az életed része akar lenni akkor komolyan tesz érte,meg a másik hogy ha valakire nincs hatással a hiányod annak a jelenléted se számitana.Most akkor csak akar valamit,miért ne lennék zavaró harmadik?

2017. márc. 6. 21:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy nőt kiismerni egy élet is kevés.. :) És persze az elején többnyire elvárások a köbön, és apró dolgokon meg lehet bukni egykettőre :)
2017. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!