Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki érti a nőket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki érti a nőket?

Figyelt kérdés
van egy lány kivel régóta kavarunk(nem volt semmise),rossz kapcsolatban él,bevallota hogy nem vagyok neki közömbös,én is kb szinte ezt,mondta hogy tudja velen boldog lenne de a pasiját szereti,mondtam neki hogy majd lesz egy fesztivál ahova elmehetnénk,közölte hogy hogy gondoltam,meg hogy tervezenn úgy hogy van mellete valaki,akkor mondtam neki hogy jobb lesz ha békén is hagyom,mondta hogy neki ettől nem lesz jobb,írtam hogy nem akarok zavaro harmadik fél,erre ő hogy ez hülyeség mert nem vagyok zavaró.Azóta nem beszéltünk,de mist meg olyan képeket likeolgat amin az van hogy ha valaki az életed része akar lenni akkor komolyan tesz érte,meg a másik hogy ha valakire nincs hatással a hiányod annak a jelenléted se számitana.Most akkor csak akar valamit,miért ne lennék zavaró harmadik?

2017. márc. 6. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En ertem: a kapcsolata nem eleg jo, h boldog legyen benne es nem eleg szar h kilépjen belőle. Ezert kikacsintgat, felméri h mennyire lenne ra igény - Teged tesztelget. Ha ugy latja (de nem latja) h jobb vagy mint a mostani szar kapcsolata, akkor megpattan.
2017. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Legyetek szeretők !

Ajánld neki fel !

Egy próbát megér ! De csak óvatosan !

Max lesz egy szép közös együttlétetek, jobbik esetben.

2017. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
azt írta ő nem megcsalos fajta,meg túl lelkiismeretes ahoz hogy otthagyja csak úhmgy na meg szereti is
2017. márc. 6. 22:03
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem az a megcsalós fajta de azért régóta kavartok. Ezt azért még gondolja át még egyszer.
2017. márc. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak attól retteg, hogy egyedül fog maradni rövidebb hosszabb időre. Ha lelép a pasijától, téged választ, de valamiért nem jön össze.,akkor jaj majd egyedül lesz.Ez a baja. A biztosat a bizonytalanért meg gyáva otthagyni. Amiket lájkogat meg egy felszólítás, hogy nyomuljál,mert érte tenni kell,bizonyítsál.
2017. márc. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Egy nő nem lép ki csak úgy egy kapcsolatból.Ha rossz is neki a mostani,valami érdek ott tartja.Szereti,de nem is jó neki,ez egy kicsit kettős érzés,téged meg hülyére vesz.

Amit te tehetsz az az,hogy ha akarod,akkor kihasználod, hogy bejössz neki,megteszel mindent azért,hogy veled legyen.Ha bejön,akkor jó,ha nem,akkor mindent megtettél.De szerintem esze ágában sincs kilépni a mostaniból.

2017. márc. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne legyel egy bamba tok, varrd le. Benne lenne de nem fogja felajanlani. Teremts alkalmat hogy csak "hagynia kelljen" es kesz. Akkor mar megtesz majd mindent es a vegen le is nyeli boldogan. ;-)
2017. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
na most meg olyan lett kb mint a jégcsap,csak én írok ő válaszól,gondolom megint kapott valami kis jótotthon ls most minden szép...
2017. márc. 8. 16:42
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Marhára leszar a lány, játszadozik, nem érdekled, csak ő neki legyen jó, azt akarja, örül, hogy van aki csapja neki a szelet, de több nem lesz.
2017. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez evolúciósan igy alakult. A nők folyamatosan tesztelik a piacot, a saját eladhatosagukat. Óvatosan, fű alatt, de tesztelik. Tudjak, hogy a hűség es kitartás általában kifizetődik, de ugyanakkor mindig van B es C tervük. Vagy ha nincs gyorsan össze dobnak egyet. Igazi túlélőgépek en imadom őket emiatt (is).
2017. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!