Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi is jó az anális szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is jó az anális szexben?

Figyelt kérdés
Mint nő semmi ízgalmat nem látok benne mert szerintem azt a "járatot" nem arra találták ki.Viszont kiváncsi vagyok hogy mi az élvezetes benne? Főleg a férfiak vannak oda érte,de kiváncsi vagyok például arra ha börtönbe kerűlnének és ott a többi pasi behatolna annak is örűlnének?
2017. márc. 2. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom mi a jó benne. Többször próbáltam fájt, többet nem csinálom.
2017. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
16%
#10: Igen van, számtalan. A partnereim (nem fogok dicsekedni, de hidd el nem kevés ;-) többsége kérte, mert élvezte és nagy részük el is élvezett tőle :-P Mondjuk az én partnereim 35-40+-os korosztály.
2017. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
Én rád gondoltam nem a partnereidre, tehát nincs tapasztalatod, mert a te hátsódban nem volt semmi. Nem az életkortól függ,hogy kinek lesz ebből problémája. Az aranyerem a hozzáértő partneremmel jött ki.
2017. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kitudja hány nő játsszotta meg hogy jó neki csak azért hogy impotáljon ezzel..Kamu orgazmust mindenki tud úgy hogy hogy a férfi sosem tudja meg hogy jó volt e neki vagy nem!!
2017. márc. 2. 18:43
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Persze, mindenkinek kamu orgazmusa van meg kamu hogy élvezik, csak neked legyen igazad. Ezt az idiotizmust.
2017. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
29%

#13:

#2, #3, #9 és #12 is én vagyok :-)

Van tapasztalatom oda-vissza :-P És nekem nem játsza meg senki, mert az én kapcsolataimban erre nincs szükség ;-) :-P ... De lehet irigykedni :-D :-D :-D

2017. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%

Jah, itt minden férfi tudja, hogy egy nő mikor játsza meg. Persze... hogyne...

Simán el tudom képzelni, hogy a fájdalom hangjait hiszik a pasik élbezkedésnek. Aztán persze a nők is hazudnak nekik, hogy meg ne bántsák a lelki világukat.

2017. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
90%
17-es, mert csak a hangok utalnak az élvezetre, ugye?! Több csajjal is nyomtam anált. Az, mikor az egész teste libabőr, a bimbókkal üveget lehet vágni, mikor úgy folyik, hogy törölni kell, mikor tágul farba is, akkor az mind megjátszott orgazmus ugye?! Szép volt. Volt már orgazmusod, csak kérdezem....
2017. márc. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mi értelme megjátszani az orgazmust? Mi értelme a pároddal lenned, ha neked orgazmust kell színlelned? Keress olyat, aki előtt nem kell, mert kielégít testileg-lelkileg. A lényeg, hogy mindenki megtalálja az igényeinek megfelelő partnert. Nem kötelező az anál sem, csak ha mindkét fél vágyik rá és élvezi.
2017. márc. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16# Szóval buzeráns vagy és büszke rá? :D :D
2017. márc. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!