Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit élveztek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit élveztek az anális szexben?

Figyelt kérdés
Már ha élveztek benne bármit is.

2016. okt. 31. 10:56
1 2
 1/13 Tompadúr ***** válasza:
51%
Az én eddigi partnereim eddig egy dolgot élveztek benne. A f@.szt. Lehet más is így van ezzel.
2016. okt. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

A sok idióta azt élvezi, hogy akkor a pasija nem csalja meg/nem hagyja el cserébe, mert hát megígérte. Meg azt, hogy legalább akkor nem lesz terhes, és mehet gumi nélkül a dolog.

Meg olyan jó érzés a kis cselédlelküknek, hogy ily módon is kiszolgálhatják szeretett urukat...

+ bevállalósak és bátrak, mert megmutatják, hogy "fájt, de kibírtam" 👍👍👍

2016. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
lányok is válaszolhatnának
2016. okt. 31. 13:26
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Nő vagyok, lemaradt.

2-es voltam.

2016. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem csak az ujjával szokta simogatni/picit ujjazni a fenekemet, miközben lovaglom a farkát vagy mikor hátulról csinálja. Iszonyúan fel tud izgatni vele!
2016. okt. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

2# te nagyon bigott feminista lehetsz. Miért kell lefikazni másokat és álltalánosítani.

Magát azt az érzést szeretem hogy egy farok ki be jár a popsimban. Ugyan úgy mint a punci sexnél. Vagy még jobban is tán.

2016. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Oké, élvezed, hogy benned van a bré hátul. Meg élvezed, hogy örömet okozol a barátodnak. Meg minden hasonló. De tényleges közvetlen szexuális izgalmat okoz a dolog?


Én meleg pasi vagyok. Nálunk alap az anális szex, hiszen rajtunk nincs nuni. De nekünk van prosztatánk, ezért mi tényleg el tudunk élvezni az análtól. De nálatok nőknél mi a helyzet?

2016. okt. 31. 16:52
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Próbáltam már anális szexet és élveztem, volt hogy egyszerre ujjazta mind a két lyukat és nagyobbat élveztem mint általában. Viszont nem mindíg jó. Csak a fenekemet izgatva nem tudok elélvezni de ha olyan a hangulatom akkor jobb lesz tőle a normál orgazmus. 21/L
2016. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Mi is el tudunk análisan élvezni. A g-pontunkat tudjak igy izgatni. Nekem mar tobbszor sikerult igy a spriccelos orgazmus. (nem kerek privatot)
2016. okt. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
de nektek nem a hüvelyben van a G pont? Akkor azt hogyan éred el análon keresztül?
2016. nov. 1. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!