Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi is jó az anális szexben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is jó az anális szexben?

Figyelt kérdés
Mint nő semmi ízgalmat nem látok benne mert szerintem azt a "járatot" nem arra találták ki.Viszont kiváncsi vagyok hogy mi az élvezetes benne? Főleg a férfiak vannak oda érte,de kiváncsi vagyok például arra ha börtönbe kerűlnének és ott a többi pasi behatolna annak is örűlnének?
2017. márc. 2. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Én se értem. Fájdalmon kívűl nem érzek mást olyankor.
2017. márc. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

Exem szerint sokkal erősebb teltség érzetet okozott neki. (Könnyebben is volt orgazmusa análisan, mint hagyományosan).


Nem, nem örülnék neki, ha egy másik pasi belém hatolna, de nagyon élvezem, amikor a barátnőm felcsatolhatóssal megdug ;-) :-P

2017. márc. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%
Ja és igen! " szerintem azt a "járatot" nem arra találták ki" ... szopni sem szoktál ugye és nem szereted ha kinyalnak?
2017. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát én pont most voltam egy lánnyal, aki kifejezetten kérte, hogy dugjam meg a fenekét is, mert ki szeretné próbálni. Ő azt mondta, hogy baromi jó érzés volt, szinte beleborzongott, amikor ki-be járt a farkam benne.

Én azt gondolom, hogy csak akkor szabad belevágni ilyesmibe, ha mindkét félnek izgatja a fantáziáját, mert csak úgy lesz élvezetes.

2017. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Ha másik pasi akarna megdugni a börtönben, azt nem élvezném mert:

1. Nem vagyok meleg, nem vonzódok a saját nememhez.

2. Ha az akaratom ellenére erőszakolna meg, az már bűncselekmény kategória.


...ettől függetlenül, ha a barátnőm akarna belémnyomni egy dildót akkor biztos nem mondanék nemet rá.

2017. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Ez csak annak a nőnek élvezetes aki kívánja hogy a fenekét is kényeztesse a pasi, akit ez nem izgat és kényszerből csinálja az sose fogja élvezni és nem fog neki tetszeni.

Nekem pl előző párom imádta amikor a popsijában voltam, heti 1-2x csináltuk és volt olyan alkalom is amikor anál közben élvezett el.

2017. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha jól csinálják, és nem néger f.sszal csinálod, akkor nem fáj. Ismerek nem egy csajt, aki nagyobbat élvez tőle, mint ha punciba csinálná. 31F
2017. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Én meg sehol nem olvastam olyat hogy a nőnek kifezetten élvezetes volna, azt általában pasik írják. Próbáltam nekem fájt,kijött az aranyerem tőle hiába volt óvatos a partnerem.
2017. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
31%
#8: És amiről te nem olvastál még, az nem is létezik ...
2017. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Sok fórumot olvastam már, amúgy próbáltam is tehát van gyakorlati tapasztalatom róla. Neked van?
2017. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!