Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok én is szemét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok én is szemét érzéketlen lenni?

Figyelt kérdés
van egy lány ki rossz kapcsolatban él,pasi nem törödik vele.a lány tudja hogy nem jó ,de állitása szerint túl lelkiismeretes.azt mondta küzd a szíve és az esze egymással valamelyik majd nyer,azt írta tudja hogy velem boldog lenne minden tekintetben,mondtam neki hogy ezt nekik kell elrendezni,én nem tudok erre hatni,ő meg visszakérdezte honnan tudom ezt.én miért nem tudok érzéketlen lenni,nyomulni rá hogy jó legyen?

2017. márc. 1. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az akarsz lenni az vagy, de ha nem, az csak a lelked pozitívumát mutatja. Ellenben vannak olyan helyzetek is amikor annak lenni nem bunkóság, például itt, mert most ő akarja. Nyugi, nincs veled baj.
2017. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha csaj mondja ezt, akkor nyomulj rá bunkó módon

Ha nem lépsz, majd 10 év múlva te leszel az a balek, aki nevelei ennek a lánynak mega mostani pasijának a gyerekeit.

Mert az ilyen libák a normálisakat, csak 2. férfjnek választják sokszor.

2017. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Utolsónak teljesen igaza van.

Ha a csaj azt mondja neked, hogy legyél vele érzéketlen, akkor állj úgy hozzá, így a csaj a tied lesz, de amúgy meg nem normális ez a gondolkodásmód. Az ilyen nők fejében valami nem stimmel, hosszútávon úgysem tudod megtartani, mert te nem vagy ilyen. Persze ez nem zárja azt ki, hogy nem érzéketlenséget és bunkóságot vár el tőled, csak szeretné, ha jobban nyomulnál, határozottabb lennél és legyél csibészebb.

2017. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a nő egy "áldozat-típus" személyiségileg. Így érzi jól magát, megalázva, bántva. Nem lennél jó neki, mivel te szeretnéd. Vannak ilyen személyiségtípusok.
2017. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haver, te egy mázlista vagy!!!!!!!!!!
2017. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem írta hogy legyek érzéketlen,ez a kérdésem hogy miért nem tudok én is az lenni,hajtani rá.jellenleg azt se tudom van e értelme
2017. márc. 3. 17:52
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Akkor már értem a kérdésed.

Szóval ez a nő egy áldozat típus, igen, és megalázva érzi jól magát, neki ez okoz kihívást, vannak ilyen nők elég sokan. Most már tudod, hogy a lány veled is szívesen lenne, csak nem vagy neki eléggé nyomulós és nem érzi benned a biztonságot. Nyomulj rá nyugodtan, itt semmi vesztenivalód nincs, húzd hirtelen magadhoz, csókold meg hirtelen, ezt várja tőled. Ő ebből a kapcsolatból, amiben van, nem tud egyedül kitörni, csak ha te kihúzod belőle, viszont nem lesz könnyű.

2017. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!