Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagyok szemét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagyok szemét?

Figyelt kérdés

...ha kifejezetten olyan orgazmuskészségű lányt akarok csak, mint a lenti amatőr videóban látható?


[link]


Eddig minden nőmet vagy óránkon át kellett nyalni vagy olyan összpontosítás, precizitás és meló kellett a csúcsra juttatásukhoz, hogy egyszerűen unom. Mára elég sok egyéb igényemről lemondanék más területeken, csak ilyen könnyen el tudjon élvezni.



2016. júl. 22. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi lányt keresek,bár inkább a kettő között valahol.
2016. júl. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy. Ez meg egy fos videó! Láttál te már élvező csajt???
2016. júl. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Láttam. Mi a baj a videóval?
2016. júl. 22. 17:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Kinem szeretne ilyen nőt vagy nővel lenni!

Olyan ritka az ilyen tipusú lány hogy talán 20ból 1 van ilyen!!

2016. júl. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es

Ezt komolyan gondolod?

Én nem hiszem, bár tényleg nem voltam még 20 nővel, de merem remélni, hogy az átlag nő orgazmuskészsége közelebb van a videós lányéhoz, mint az én exeiméhez.

2016. júl. 22. 17:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a videó csak nekem dobja ki hogy csak vip tagok láthatják vagy az elöttem válaszolók vipek? :D
2016. júl. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajna én se talalkoztam ilyen nővel bár még 20 nem volt de nem is reménykedem hogy valaha is lesz!
2016. júl. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

VIP-k vagyunk mind. Én konkrétan a babakötvényemmel együtt kaptam.

Csak poén, mindenki eléri, publikus. Valszeg a böngésződ nem boldogul a videóval, próbáld másikban vagy inkognitó módban.

2016. júl. 22. 17:24
 9/11 Bummer ***** válasza:
Ilyen hozzáállással örülj, hogy van még nő akinél próbálhatod.
2016. júl. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mi a baj hozzáállásommal?
2016. júl. 22. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!