Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemét vagyok? Szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok? Szerintetek is "lenyúltam a pasiját? "

Figyelt kérdés

Hip-hop tánciskolába járok már évek óta, két csapatban vagyok benne, mimdegy, annyi a lényeg, hogy az egyik csapat edzője egy 22 éves srác, aki tök jófej, meg jól is néz ki. 1 éve járok az ő edzéseire is, már a kezdetektől tök jól kijöttünk egymással, viszont kb. egy hónapja elkezdtünk rengeteget beszélgetni, konkrétan egész nap, már nem csak edzéseken találkoztunk, és két hete "hivatalosan" is összejöttünk. Ez voszont a csapatnak csak kedden derült ki, mivel megcsókolt, mikor beértem edzésre.

Na de itt a bibi, van egy csapattársam, az túlzás, hogy barátnők lennénk, de szoktunk dumálni, fogjuk rá hogy jóban vagyunk. Oké, az való igaz, hogy sokszor említette nekem hogy bejön neki a srác, meghogy szokott írni neki facebookon (mármint a csajszi a barátomnak-ezt amúgy akkor is mondta, mikor már együtt voltunk, csak nem nyilvánosan). De így ennyi. Erre kedden, amikor meglátott minket együtt, robbant a bomba. Edzés után az öltözőben konkrétan nekem esett, hogy képzeltem ezt, lenyúltam a kiszemeltjét, pedig tudtam mennyire odavan érte, rohadjak meg, hülye r.ibanc, stb...

Próbáltam nem felvenni ezeket, de a mai edzés még rémesebb volt. Az összes barátnőjét, akik oda járnak, "beuszította" akarva, akaratlanul azt hallgattam hogy "na, megjött a r.ibanc" meg hasonlók. Már én éreztem gáznak, hogy egész edzésen a barátom seggébe voltam, mert komolyan féltem attól, hogy elborult agyi állapotukban mondjuk megtépnek, vagy valami, csakmert összejöttem egy sráccal, akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak.

Imádok táncolni, imádom az edzéseket, de ez így nagyon rossz, hogy félve megyek oda, ahová eddig imádtam menni.

Mit csináljak? És eleve, tényleg szemét voltam?

18L


2015. dec. 10. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
ez túl hosszú szöveg
2015. dec. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A kommentedre meg senki nem kíváncsi.
2015. dec. 10. 22:10
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha őt akarta volna a srác most vele lenne, nem veled. Nem voltál szemét viszont ő az...

Nem tudsz másik csapattal edzeni?

2015. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
TCsak jövő szeptembertől tudnék, de nem akarok igazából.
2015. dec. 10. 22:20
 5/17 ~OnLány~ ***** válasza:

Nem is kellene máshová járnod,akkor azt hinnék,hogy beijedtél,a másik meg hogy már évek óta velük vagy,mintha egy család lennétek.


Nem,nem tettél semmi rosszat,lassan haladtatok egymás felé,ez van,megtettszetettek egymásnak,ők meg irigykednek.


Csak azt nem értem a többieknek mi közük ehhez,gyerekes módon most ki vagy közösítve.


Nem voltál szemét,nem tehetsz róla,ha te jösz be a srácnak.

Kölcsönös vonzalom..ha nem így lenne,akkor nem téged választott volna.


Ne is figylej a libákra,csak irigyek ;)

2015. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz értelmileg visszamaradott emberekkel. Erre nem tudok mit mondani sajnos... Szerintem nincs igazuk a lányoknak. HA legjobb bartánők lennétek megérteném hogy ki van akadva, de így nem értem mit pattog. Nem jártak a sráccal így nem tudtad lecsapni a kezéről...
2015. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, nyugodtan kérdezd meg tőle ennek az ellenkezőjét!


"kisanyám, ha te jöttél volna össze vele, amikor mi kölcsönösen tetszünk egymásnak, akkor te is r**anc lennél???"

2015. dec. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 PearlDiver ***** válasza:

Te mondtad a csajnak, hogy bejön neked is a srác? Végülis ez korrektebb lett volna - de enélkül sem ítélhető el ami történt.

Savanyú a szőlő neki hogy nem ő kellett a menő tánctanár nak, hát ki máson töltené ki a frusztrációját, mint rajtad?

Én a helyedben elérném hogy tudjatok beszélni erről négyszemközt, hogy elmesélhesd neki, mi éreztél a történet közben, és miért gondolod tisztességtelennek, amit veled művel. Azt is megkérdezheted, ő mit csinált volna a helyedben.

26F

2015. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Gondolhattad volna, hogy nem fog örülni a lány a hírnek. Azt is gondolhattad volna, hogy a barátnői ki fognak állni mellette, hisz a barátság erről is szól. Ő mit csináljon? Nyilván szeret ő is táncolni, de milyen lesz neki úgy odamenni, hogy akiért úgy odavolt az éppen veled kavar? Házinyúlra nem lövünk...
2015. dec. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem írogatni fb-n ahogy a csaj csinálta! Hanem cselekedni, ahogy te is tetted!.
2015. dec. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!