Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi kigyúrja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kigyúrja magát nagyon és levágatja a haját rövidre, tehát egy igazi kemény pasi lesz, az simán becsicskíthatja a szép nők pasiját?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ahhoz, ha egy kigyúrt állat a csajotok előtt megalázna, mondjuk adna nektek egy állast ha nem tetszene nektek, hogy nyomul a csajotokra.

Csajok, ti mit szólnátok ehhez, ha valaki ilyet csinálna a pasitokkal a szemetek láttára?


2015. dec. 5. 15:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
75%
De ha rám nyomulnál, miközben nem vagyok egyedül, én aláználak le. :D
2015. dec. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%

Attól, hogy ki vagy gyúrva nem jelent semmit. Láttam én már olyat, hogy a kigyúrt gyerek kapott egyet és ő feküdt ki. :)

lehet hogy az egódat növeli, de menőbb amúgy sem leszel egy lány szemében sem, ha a lány előtt vered össze az illetőt.

2015. dec. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy izommanner, még az is lehet h a váratlan ütéstől meglepődnék egy kicsit, de azért pár perc múlva az acélbetkó befigyelne az arcodba, szóval egy arcplasztikát borítékolhatnál.

A csajom meg valszeg lepattintana, ha ekkora paraszt vagy, de ha meg nem, akkor igazából csak szívességet tettél nekem, h kiderült, h épp a csajom egy k .rva :D


22/F

2015. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Én előkapnám a késem. 26F
2015. dec. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer előfordult ilyen.... vagyis csak akart megütni, de a saját testsúllyát felhasználva földre vittem és párat az arcába rugtam...attól, hogy valaki ki van gyúrva nem jelenti azt, hogy jobb harcos...szóval ha kigyúrod magadat csak óvatosan az arcoskodással...
2015. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
még kiprovokálnék 1-2 pofont, aztán találkoznánk a bíróságon és fizetne mint a katonatiszt. tárgyalás után meg kiröhögném.
2015. dec. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%
Engem elég kevés ember bír leverni, hidd el. :D
2015. dec. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Kenzo Tenma ***** válasza:
81%
Remélem nincs ilyen retardált ember, aki rányomul valakinek a csajára és még neki áll feljebb. De ha lenne és egy ilyen eset után még ő erőszakoskodna, akkor nem hagynám magam.
2015. dec. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
61%
neten de kemény mindenki (a válaszolók nagyrésze itt is, dik mi ez a sok "engem nem tudná kijütni höhöhöhöhöhöö" válasz?)
2015. dec. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező hány éves vagy?

Kb gőzöd nincs az életről. Először, értelmes intelligens ember nem "becsicskít". Hogy gondolod ezt egyáltalán? Odamegy és azt mondja megveri ha nem lép le? Egy pasi se hagyná ott a szerelmét. Ha megüti én ad egy feljelenteném ha meg testépítő a a foglalkozásától is eltiltatnám.

Mi ez, hogy adna egy állást? Attól, hogy kigyúrt még nem lesz alkalmas munkaadónak ahhoz más feltételeknek kell megfelelni. Milyen munkát, miből gondolod, hogy a másik rászorul. Lehet a nem kigyúrt pasi sokkal jobb anyagi helyzetű.

Másodszor, nem attól lesz valaki férfi, hogy izmos és rövid a haja

Honnan szedted ezt a baromságot?


Most elképzelem ahogy egy ilyen kretén egy szolgálaton kívüli civilben lévő rendőrrel játsza el. Biztos megér 72 óra őrizetet a keménykedés...

Ha az én pasimmal próbálkozna egy ilyen állat kb kirörögnénk aztán elővenném a riasztópisztolyom (van rá viselési engedélyem) és közölném az állatjával, hogy húzzon szépen az anyukája irányába.

2015. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!