Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi kigyúrja magát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kigyúrja magát nagyon és levágatja a haját rövidre, tehát egy igazi kemény pasi lesz, az simán becsicskíthatja a szép nők pasiját?

Figyelt kérdés

Ti mit szólnátok, ahhoz, ha egy kigyúrt állat a csajotok előtt megalázna, mondjuk adna nektek egy állast ha nem tetszene nektek, hogy nyomul a csajotokra.

Csajok, ti mit szólnátok ehhez, ha valaki ilyet csinálna a pasitokkal a szemetek láttára?


2015. dec. 5. 15:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

Nem mennél te utána be egy sötét sikátorba nyugodt szívvel, hidd el nekem.

Egyébként meg, lehet h pár csávó hagyná magát, de előbb utóbb találnál egy olyat, aki ott épp nem ütne vissza, de utána szép lassan tönkretenné az egész életed.

Hidd el, vannak passzív agresszív emberek is, meg jó pár szociopata manapság, és kimérten, hidegvérrel, sokkal durvább pusztítást lehet véghezvinni egy emberben, mint egy jól irányzott ütéssel.

2015. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Előző...

" ha meg testépítő a a foglalkozásától is eltiltatnám. " Ezt fordítsd le :D


És állAst adna, nem állást :D

2015. dec. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Mármint 16:02-es előző, de azért szerintem ki lehet találni.
2015. dec. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
69%
Blablabla, sok a szöveg. A lényeg, hogy a csaj szemében mindenképp veszteni fogsz az értékedből, legalábbis egy kis nyuszinak fog tartani, ha nem tudsz úgy reflektálni egy háromajtós szekrény kötekedésére, ahogy azt egy nő elvárná.
2015. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
39%

10 vagyok. Igen elnéztem. Akkor az állásos részt visszavonom.

Ha meg hivatásos testépítő és bíróságon bizonyítod, hogy ezt rendszeresen ilyen célra használják foglalkozástól rltilthatják. Persze necces nem minden bíró ítélné meg mert nem feltétlen foglalkozás körében elkövetett...


Meg attól magánemberként gyúrhat. Szóval max kényelmetlenség lenne neki. De akinek ennyi esze van mint a kérdezőnek szerintem el se jutna odáig. Előbb kinyírná magát hülyeségből pl vízzel oltana elektromos tüzet vagy ilyesmi.

2015. dec. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
Csak egy kérdés: ennek meg mi a f**z értelme van?
2015. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem,az összefüggést.

Attól még,hogy valaki 0ás géppel letolja a haját,és kigyúrja magát,mitől lesz kemény!?

Láttam már nagydarab kopasz nyuszi embereket,akik csak a otthon a tükör előtt voltak kemények.

Egyébként meg a barátosnén múlik,lekoptatja-e az embert,ha bepróbálkozik.

Ha a nő normális, helyén tud kezelni egy ilyen esetet.

Mit lehet tenni?

Szerzel egy gázpisztolyt, megkeseresed a fazont,letérdelteted és leversz lehetőleg úgy,hogy ott maradjon.

Vagy, ha van egy jó spanod,mondjuk egy kidobó, vagy ilyesmi,szólsz neki,utána békén fognak hagyni.

2015. dec. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki kigyúrt, még ugyanúgy lefekszik egy jól irányzott ütéstől, állra nehéz edzeni. Nehogy véletlenül pont egy ártalmatlan külsejű, vékony testalkatú bokszolóba köss bele, mert csúnya vége lehet :)
2015. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%

Én lányként tudok nyilatkozni: hívnám a helyi biztonságiakat ill. a rendőrséget, és szépen odébb vezetném a páromat, az illető "úriembernek" meg megmondanám, hogy menjen máshova keménynek érezni magát, a párom bokájáig se ér fel emberileg.

Az erőszakos pasik nem férfiak, szerintem undorító, ha valaki képes önvédelmen kívül fizikai erőszakhoz folyamodni.

21/L

2015. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
62%
Pfff elég!! :D
2015. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!