Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szemét vagyok? Szerintetek is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok? Szerintetek is "lenyúltam a pasiját? "

Figyelt kérdés

Hip-hop tánciskolába járok már évek óta, két csapatban vagyok benne, mimdegy, annyi a lényeg, hogy az egyik csapat edzője egy 22 éves srác, aki tök jófej, meg jól is néz ki. 1 éve járok az ő edzéseire is, már a kezdetektől tök jól kijöttünk egymással, viszont kb. egy hónapja elkezdtünk rengeteget beszélgetni, konkrétan egész nap, már nem csak edzéseken találkoztunk, és két hete "hivatalosan" is összejöttünk. Ez voszont a csapatnak csak kedden derült ki, mivel megcsókolt, mikor beértem edzésre.

Na de itt a bibi, van egy csapattársam, az túlzás, hogy barátnők lennénk, de szoktunk dumálni, fogjuk rá hogy jóban vagyunk. Oké, az való igaz, hogy sokszor említette nekem hogy bejön neki a srác, meghogy szokott írni neki facebookon (mármint a csajszi a barátomnak-ezt amúgy akkor is mondta, mikor már együtt voltunk, csak nem nyilvánosan). De így ennyi. Erre kedden, amikor meglátott minket együtt, robbant a bomba. Edzés után az öltözőben konkrétan nekem esett, hogy képzeltem ezt, lenyúltam a kiszemeltjét, pedig tudtam mennyire odavan érte, rohadjak meg, hülye r.ibanc, stb...

Próbáltam nem felvenni ezeket, de a mai edzés még rémesebb volt. Az összes barátnőjét, akik oda járnak, "beuszította" akarva, akaratlanul azt hallgattam hogy "na, megjött a r.ibanc" meg hasonlók. Már én éreztem gáznak, hogy egész edzésen a barátom seggébe voltam, mert komolyan féltem attól, hogy elborult agyi állapotukban mondjuk megtépnek, vagy valami, csakmert összejöttem egy sráccal, akivel kölcsönösen tetszettünk egymásnak.

Imádok táncolni, imádom az edzéseket, de ez így nagyon rossz, hogy félve megyek oda, ahová eddig imádtam menni.

Mit csináljak? És eleve, tényleg szemét voltam?

18L


2015. dec. 10. 22:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Egyszerűen legyél magabiztos! Egy olyannak, akiből sugárzik a magabiztosság nem fognak beszólni, nem fogják megtépni.

Beszéld meg ezt a barátoddal is, biztosan leállítaná őket, ha eldurvulnának vagy látványosan kiközösítenének.


Ha valaki elhagyja majd a csoportot legyen az ő, nem pedig te.

Nem tettél semmi rosszat, összejöttél valakivel akivel tetszettetek egymásnak, az, hogy hány reménytelen plátói szerelmet törtél össze az már nem a te problémád, néha szükség van ilyen önzésre a saját bologságod érdekében.


Menj be az órára magabiztosan, ha beszólnak ne bújkálj, hanem bámulj rájuk tudatva velük, hogy pont lesz arod mit gondolnak és nem tudnak megfélemlíteni.


Te vagy a normális és a "győztes" ebben a történetben, ő csak a szerencsétlenkedő alul maradt féltékeny a talpnyaló barátnőivel, ne hagyd, hogy elrontsák a boldogságod.

2015. dec. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Oke, talan kicsit tuloztam azzal a kikozositessel, vagyunk 20-an a csapatban, abbol ez a 3-4 lany aki most utalkozik, a tobbiekkel nagyon joba vagyunk es mind azt mondtak, h orulnek nekunk (marmint a baratomnak es nekem) es masokkal meg ne foglalkozzak.

2015. dec. 11. 07:47
 13/17 PearlDiver ***** válasza:
Na akkor meg pláne ne törődj vele. Majd kinövi.
2015. dec. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Hmm. Nem tudni hogy a pasi az hogy volt az egéssz dologgal. Csak annyi ha a pasi is oda volt a másik csajért akkor az az ö hibájja hogy a másik csajt bolonditotta. Igy ebben az esetben ö a szemét. Viszont ha te tudtad hogy a másik csajnak bejön a pasi, akkor mért nem vártál amig megoldodik a problema kettejük közt és akkor hajtani a pasira he nem alakul semmi köztük. Ha viszont ugy látod hogy lehetett volna valami az ö kapcsolatukbol. (Gondolok itt komolyabb kapcsira) akkor te vagy az aki igen is nagyon gerinctelen modon viselkedett.. Hisz tudtad hogy tetszik a csajnak. Liba!!!
2015. dec. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha félsz attól, hogy megtámadnak, tarts magadnál egy rövid vascsövet vagy egy kis baltanyelet, remek önvédelmi eszköz mindkettő. Az emberek nagy része ilyen helyzetben nem mer hatékonyan fellépni és mondjuk minimum 1-2 embert likvidálni, szóval ha te is ilyen vagy ne fogadd meg a tanácsomat.
2015. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nos, a barátom végigmutogatta az egész beszélgetésüket, ami abból állt, hogy a csaj regényeket, millió emojikat meg mittudomén miket írt, a barátom meg általában 2-3 szavas válaszokat. Úgyhogy én nem agyalok ezen, pontosan látom és tudom, hogy az ő """kapcsolatuk""" egyoldalú volt :)
2015. dec. 13. 12:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Így járt a csaj.Nehogy már rosszul érezd magad ez miatt.Téged választott a srác,nem a másik csajt,aki elég gyerekesen viselkedik.
2015. dec. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!