Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a testvérem szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a testvérem szerelmével, szerintetek nagyon szemét vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos,tesvéremnek őszintén szólva elég nehezen ment a csajozás,mindig arra panaszkodott hogy őt hogy utálják a nők,míg egy napon végre lett egy barátnője.

Többször voltunk négyesbe bulizni,ő a barátnőjével,én az enyémmel.Jó pár hét,és hónap eltelt mire egyre jobban elkezdtem vonzódni a lányhoz.Egyre többet jártunk össze,és így egyre nehezebb volt féken tartani magam.

Egyszer csak elérkezett a lány születésnapja(ez volt most kedden)amit szűk körben ünnepeltünk meg.

NAGYON szűk körben,én a tesóm és a lány,minden flottul ment,ittunk,ettünk,beszélgettünk,ittunk,ittunk,ittunk.

Amikor elfogyott a pia tesóm önként felajálkozott hogy elmegy a boltba,és itt ütött be a bonyodalom 2 alkohol hatása alatt álló,szexuálisan túlfűtött 18 éves maradt kettesben egyszobában.Szerintem nem is kellett sokáig ragozni hogy mi történt.Egy-két perc néma csönd után már elcsattant a smár és repültek a ruhák,majd kéjtől égő testünk már az ágyban is volt,mire sajnos a tesóm hazaért és ránknyitott,elkezdett ordibálni miközbe a szerelme karjaiba látott,és a helyett hogy elszégyeltem volna magam,rettenetesen tetszett a helyzet,valamiért akkor,és ott nagyon élveztem azt látnihogy veszekednek miközbe ott volt meztelenül a lány az általam okozott élveztektől nedvesedő puncijával,rettenetesen izgatott a dolog.

És itt a kérdésem,normális hogy abba a helyzetbe ez annyire izgatott?

És hogy béküljek ki vele?Hisz azóta (nyilván) egy szót sem beszéltünk?

Voltataok már ti is ilyen helyzetben?



2016. febr. 20. 19:55
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Bocsi az esetleeges helyesírási hibákért.
2016. febr. 20. 19:57
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
cool story, bro
2016. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%
Ja, egy p*** vagy, a csaj meg egy k****, de a mai világba már ez a trend.
2016. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Avagy esetleg kamus, mindháromból sok van.
2016. febr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%
Végre van 1 nagyon jó okom, hogy milyen jó, amiért nincs testvérem :)Nem tudom milyen az mikor van 1 tesóm, de szerintem nem igazán néztem volna, hogy ki fia borja vagy addig ütlek, amig mozogsz :)Sőt, még ugye családban is marad ^^ Azért az alkohol sem mentség mindenre és a szemét jelző szegényes szinonimája arra, ami jelenleg vagy ^^ Semmi személyes egyébként csak ez a véleményem :D
2016. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Srácok!Aki azt vágja a fejemhez hogy kamus vagyok,az ne is írogassa ezt ide!

Komolyan minden kérdés alatt több 10 ember írogatja hogy "kamu",ha ezt a sztorit én költöttem volna akkor a szextörténetek.hu ra ment volna,nem ide...

2016. febr. 20. 20:00
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Oké, amennyiben nem kamu, az első véleményem érvényes.
2016. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szegény testvéred... Egyszer talál végre egy lányt,akiről kiderül hogy lotyó és pont a fivérével csalja meg.

Sajnálom őt...Ha pedig téged ez felizgat hogy egy gyökér voltál,csak gratulálni tudok.

2016. febr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem h létezhetnek ilyen emberek. Nem kérdés h szemét voltal e!szerinted? Miert van az h sok emberbek fontosabb egy p** a vagy egy f**z a saját családjánál???? Ne próbálj vele békülni hagyd inkább békén sokkal jobb lesz neki ha nem vagy a közelében sem
2016. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én a tesód helyében egy életre megszakítanám a testvéri kapcsolatot. Ha 1x megtetted, megteszed megint....bár én érzékenyebb lelkű vagyok
2016. febr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!