Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdtem a testvérem szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a testvérem szerelmével, szerintetek nagyon szemét vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nos,tesvéremnek őszintén szólva elég nehezen ment a csajozás,mindig arra panaszkodott hogy őt hogy utálják a nők,míg egy napon végre lett egy barátnője.

Többször voltunk négyesbe bulizni,ő a barátnőjével,én az enyémmel.Jó pár hét,és hónap eltelt mire egyre jobban elkezdtem vonzódni a lányhoz.Egyre többet jártunk össze,és így egyre nehezebb volt féken tartani magam.

Egyszer csak elérkezett a lány születésnapja(ez volt most kedden)amit szűk körben ünnepeltünk meg.

NAGYON szűk körben,én a tesóm és a lány,minden flottul ment,ittunk,ettünk,beszélgettünk,ittunk,ittunk,ittunk.

Amikor elfogyott a pia tesóm önként felajálkozott hogy elmegy a boltba,és itt ütött be a bonyodalom 2 alkohol hatása alatt álló,szexuálisan túlfűtött 18 éves maradt kettesben egyszobában.Szerintem nem is kellett sokáig ragozni hogy mi történt.Egy-két perc néma csönd után már elcsattant a smár és repültek a ruhák,majd kéjtől égő testünk már az ágyban is volt,mire sajnos a tesóm hazaért és ránknyitott,elkezdett ordibálni miközbe a szerelme karjaiba látott,és a helyett hogy elszégyeltem volna magam,rettenetesen tetszett a helyzet,valamiért akkor,és ott nagyon élveztem azt látnihogy veszekednek miközbe ott volt meztelenül a lány az általam okozott élveztektől nedvesedő puncijával,rettenetesen izgatott a dolog.

És itt a kérdésem,normális hogy abba a helyzetbe ez annyire izgatott?

És hogy béküljek ki vele?Hisz azóta (nyilván) egy szót sem beszéltünk?

Voltataok már ti is ilyen helyzetben?



2016. febr. 20. 19:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy g*.ci vagy de az h izgato volt haaat van benne vmi izgato is h te el tudtad csabitani es magadeva tetted kozben meg benyit a pasi es te dugod ot...:D fura modon de izgato. De attol fuggetlenul szemet voltal
2016. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Jó nagy verést érdemelnél a tesódtól én ezekután le i taggadnálak
2016. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Secret184 ***** válasza:
Fogj egy lapátot és ássad el magad.. csodálkozol, hogy nem akar veled szóba állni? Jó nagy tetü vagy, ha még fel is izgultál erre. És az alkohol semmi mentséget nem jelent egyikőtöknek sem, főleg mert ha ennyire emlékszel rá teljesen nem is lehettél benyesve.
2016. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg nem kamu a kérdésed, szerintem kezdhetsz megbarátkozni a gondolattal, hogy valószínűleg soha nem lesz olyan a viszonyod a testvéreddel, mint korábban, nem csak most, hanem felnőtt korotokban sem.


De gondolom, nem lehet túl jó a kapcsolatod az öcséddel, és nem jelenthet neked sokat, ha ilyesmire képes voltál.


Közel egy éve olvastam itt egy olyan kérdést, amit egy nő írt ki, aki abban kért tanácsot, hogy szerintünk mivel próbálkozhatna, mit tehetne még azért, hogy a férje öccse kibéküljön a férjével.


Aztán leírta, hogy amikor a férje és az öccse (emlékeim szerint) 21 és 17 évesek voltak, a férje - akit akkor még nem ismert - lefeküdt az öccse barátnőjével, ami valahogy kiderült utólag. Akkor még mind a ketten a szüleikkel éltek, de a testvére soha nem bocsátotta meg neki, amit tett, gyakorlatilag ne állt vele szóba, és azóta, hogy felnőtt és elköltözött, megszakított minden kapcsolatot a bátyával.


A nő leírta, hogy a férje annak idején még hosszú évekig próbálkozott azzal, hogy kibéküljenek, mert nagyon fájt neki, hogy a korábbi jó kapcsolatuk után gyakorlatilag megszűnt létezni a testvére számára, de egy idő után feladta, illetve beletörődött, hogy öccse döntése végleges.


A nőt meg egyrészt azért foglalkoztatta a kérdést, mert látja, hogy mennyire bánja a férje, amit tett, meg a következménye, hogy gyakorlatilag elveszítette a testvérét, másrészt neki is nagyon rosszul esik, hogy ők azóta megismerkedtek, összeházasodtak, családot alapítottak, de se az esküvőjükre nem ment el a sógora, se a két kisfiukra nem volt soha kíváncsi, olyan, mintha a gyerekeik sem léteznének számára, és ezt nem csak a férje, hanem ő is nehezen tudja feldolgozni anyaként.


Azóta is láttam a tiédhez hasonló kérdést, mindig az ő történetük jut róla eszembe, hogy vajon megérte-e.


Szerintem hagyd békén a testvéredet. Egyrészt abból ítélve, amit arról írtál, hogy inkább izgatott a helyzet, minthogy szégyellted volna magad, vagy felfogtad volna, hogy mit okoztál, átérezted volna, hogy mit érezhet vajon az öcséd, a bocsánatkérésed sem lenne őszinte, másrészt számára nyilván nem kevés idő lesz, amíg valahogy feldolgozza, hogy egyszerre csalódott ekkorát a lányban, akit szeretett, és a saját bátyjában.

2016. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
együtt laktok? :)
2016. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mivel mindhárman gyerekek vagytok, én nem csinálnék ebből nagy ügyet! Hamar túl kell lépni ezen a dolgon!Nincs értelme keresni a miérteket, mert a tapasztalatlanság, a gátlások alkoholban való oldott állapota, a szimpátia a lány , s közötted, mind hozzájátszottak a dologhoz. A tesód téged kellet volna hogy elküldjön, és akkor lehet hogy ő döngeti amikor Te hazamész! A lányt sem hibáztatom! 15-20-30-40 (50?) éves koromban én is dugtam volna mindig mint egy állat!

Nyilván nem volt derék dolog, de meg kell, meg lehet beszélni ezt is! A legjobb ha először a tesódtól elnézést kérsz a dologért. Azután a lánytól is hogy hülye helyzetbe hoztad! Azután el kell dönteni hogyan tovább. (Édeshármas? :-) ) És lehet hogy egyformán szeretitek mindketten!

2016. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Persze mostmár nagyon megbántem.

Izgató csakis abban a helyzetben volt,de már azt sem értem hogy akkor miért,csupán emlékeket írtam,nem a jelenlegi álláspontomat.

2016. febr. 20. 21:21
 18/25 anonim ***** válasza:
Mi lett a tesóddal és a párjával, együtt maradtak? Vagy szakítottak?
2016. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Szakítottak.
2016. febr. 21. 00:05
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hülye lett volna együtt maradni egy ekkora ribivel.
2016. febr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!