Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szemét voltam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét voltam?

Figyelt kérdés

A barátnőm nem vállal szájba élvezést.

Viszont én megtréfáltam, szopott és "észrevétlenül" a szájába élveztem.

Persze rögtön abbahagyta, én meg csak röhögtem

Eléggé megsértődött ezen, most akkor nagyon szemét voltam?



2016. márc. 9. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
hát ő elég gyerekes... még az én 14 éves barátnőm is hagyja a szájba élvezést mi van abban
2016. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Férfiként mondom, hogy ez baromi szemét dolog volt. Ezzel tudod elvenni a kedvét valakinek...majd a következő pasija átkozni fog téged, hogy rossz beidegződései vannak az idióta pasijai miatt... Hogy tetszene, ha miközben nyalod, a szádba pisilne ? De inkább ne válaszolj, mert még a végén kiderül, hogy örülnél neki...
2016. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A szemét nem kifejezés, de erre most jól ráb...sztál.

Megmondta világosan hogy nem...és ha ezzel elvesztetted a bizalmát? Akkor neked lőttek...Ráadásul kiröhögöd mintha olyan vicces lenne.

2016. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A szexben (is) csak olyan megengedett amely mindkét félnek örömet okoz, és szereti!
2016. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ugye csak dugásra tartod?
2016. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Én még le is fingtam volna a helyedben :D
2016. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

2-es nem örülnék, de nem akadnék ki rajta.

Pojénosnak vennem, szerintem akkor is csak röhögnék :D

esetleg kicsit szitkozódnék :)

2016. márc. 9. 19:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok hozzá, most biztos nagyon büszke vagy magadra. Ez enyhén fogalmazva is rohadt szemét húzás volt.

Mit nem lehet azon érteni, hogy nem szeretné? A szex a kölcsönös élvezetről szól, nem mindig csak a saját örömünket kell benne lesni, lehet ezzel most olyan nyomot hagytál benne, ami miatt egy életre elment a kedve ettől.

Nem mellesleg egy ilyen oda a bizalom is.. Szép volt. Egyénként hány éves vagy, 15-16? Talán ők azok, akik ezt még viccesnek is találnák.

2016. márc. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
egy utolsó nagy tetűláda barom vagy! Ugyanakkor szerrncsés is, hogy nem harapta le!
2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ilyen esetre én tartok másik nőt, aki viszont csak szopik
2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!