Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki arra vár, hogy a szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki arra vár, hogy a szűz lány beadja a derekát, nem érzi kockázatosnak egy idő után?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha egy vagy több évre szögre akasztod a farkad pont a legszebb éveidben amikor reggeltől estig kefélhetnél mert van mivel és van kivel, de te vársz mint a jó gyerek arra, hogy a barátnőd mikor lesz kész a nagy alkalomra.

Aztán közli veled, hogy mégsem te vagy az igazi és a múlt héten már le is szopta a szomszéd srácot mert ő olyan más. De téged nagyon tisztel amiért kitartottál mellette. Na ilyenkor mit teszel ?


2017. febr. 27. 22:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen vagy, ha azt hiszed, várni kell rá.

NEM kell, csókolóztok, pettingeltek, és egy, max. két hónap múlva lefekszetek egymással.

Ha többet várat, mint 2-3 hónap (és már 18+), akkor meg keresni kell olyan csajt, aki nem finnyás, meg nyavalygós.


Én egyébként ezért nem kezdenék szűzlánnyal, ha férfi lennék. Sokan olyan szépen visszaélnek vele, hogy elképesztő. Mert jaj, fáj, meg stb.

Miért, 8 hónap múlva nem fog fájni? Dehogynem, és lehet, hogy egy hét múlva sem fájna, ha olyan a fiú.

2017. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Azért amikor KEZDESZ valakivel, még nem tudod, hogy szűz-e vagy sem!:) Én legalábbis nem a szexuális tapasztalatai miatt szoktam kezdeni valakivel.;) Mikor ott tartunk a kapcsolatban, hogy aktuális a dolog, és érzed, hogy nem megy gördülékenyen valami, akkor szoktuk megbeszélni, vagy még akkor sem, csak később.

Ha pedig gördülékenyen megy, akkor igazán nincs ideje annak, hogy mikor válik ez beszédtémává.

2017. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nekem már nem aktuális a téma, jó pár évvel túl vagyok ezen az időszakon. A kérdés onnan jutott eszembe, hogy már vagy a századik "Fiúk, férfiak! Mennyi ideig várnátok egy szűz lányra?" kérdésbe futottam bele a minap a gyk-n.
2017. febr. 28. 21:31
 14/18 anonim ***** válasza:

Akkor Te lány vagy?

Minden életkorban vannak szüzek, és az is előfordulhat, hogy egy nálad sokkal fiatalabb kedvesed lesz valamikor.

2017. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem nyert férfi vagyok.
2017. márc. 1. 23:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor nem is lehetsz túl ezen az időszakon. Bármikor lehet szűz barátnőd.
2017. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Közel az ötvenhez biztosan nem.
2017. márc. 2. 21:19
 18/18 anonim ***** válasza:

17: Miért nem?

Lehet 50-60 évesen is szűz valaki, sőt közismert emberekről tudjuk, hogy szüzen haltak meg.

De nem zárom ki azt az eshetőséget sem, hogy 20-30 éves barátnőd legyen.

Én negyvenes nő vagyok, de rendszeresen hívnak randira innen a Gyakoriról tini fiúk...

2017. márc. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!