Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki arra vár, hogy a szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki arra vár, hogy a szűz lány beadja a derekát, nem érzi kockázatosnak egy idő után?

Figyelt kérdés

Mi van akkor, ha egy vagy több évre szögre akasztod a farkad pont a legszebb éveidben amikor reggeltől estig kefélhetnél mert van mivel és van kivel, de te vársz mint a jó gyerek arra, hogy a barátnőd mikor lesz kész a nagy alkalomra.

Aztán közli veled, hogy mégsem te vagy az igazi és a múlt héten már le is szopta a szomszéd srácot mert ő olyan más. De téged nagyon tisztel amiért kitartottál mellette. Na ilyenkor mit teszel ?


2017. febr. 27. 22:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés.... akár lehet is benne némi igazság...
2017. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez rémálom max. Ilyen nincs a valóságban. Fel kell izgatni a kis puncit és nem fog mást lepipázni, ha jól végzed a munkádat.
2017. febr. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Semmit. Tiszteletben tartom a döntését. Mit lehetne ilyenkor tenni? Pofozzam fel? Üvöltözzek, vagy mit? Ha nem én vagyok az igazi neki, akkor inkább vallja be és ne mással kefélgessen miközben járunk. Nem?

18/F

2017. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én nem várnék erre. Kinőttem ebből.
2017. febr. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, de valamit nagyon bekamuztak neked, ha azt hiszed, hogy erre VÁRNI kell. Nem várni kell, hanem pettingelni, csókolózni egypár hónapot, lehetőleg napi több órát, mire közösülni kíván Veled.
2017. febr. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de pasiként megalázva érezném magam. És kételkednék a lány szüzességében.
2017. febr. 28. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem esne jól férfiként...szerencsére volt már két szűz csajom régebben, ők nekem " adták"... és én ezt megtisztelőnek éreztem, a mai napig jó visszagondolni rá. A fenti esetben nem tehetnék mást, mint tudomásul venném szomorúan.
2017. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
...mondjuk azt még hozzáteszem, nem kellett egy évig szögre akasztanom...1, ill., 1,5 hónapot vártam...amennyit írtál, sosem várnék...
2017. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez sajnos benne van a pakliban. Mint ahogy a lány is félhet attól, hogy utána otthagyja, a férfinak is van félnivalója, mi van ha csak kéreti magát és talán hazudja is hogy szűz, te vársz rá hónapokat aztán kiderül hogy egy buliban megdugták és rád csak barátként tekint.
2017. febr. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9: Azért elég nehéz azt hinni, hogy barátként tekint rád, ha közben szerelmeskedtek (csak nem dugtok). Csókra, simogatásra sosem kell várni!!
2017. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!