Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves srác vagyok és kissé....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác vagyok és kissé. Nyominak érzem magam. A gyúrás segíthet?

Figyelt kérdés

19 éves szűz srác vagyok.. olyan... tipikus kocka. Barátaim vannak és barátnőm is volt már, de most nem állok sehogy a csajok terén. Önbizalmam sincs sok és nem is nézek ki valami jól. Eddig kb semmit nem sportoltam, de változtatni akarok ezeken.

Elkezdtem edzőterembe járni. Az mennyire segíthet ezen az egészen? Mi mást tudnátok még tanácsolni?


2017. febr. 27. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A vas a legjobb ami tortenhet veled!

Ha nem szeretned leelni az egesz eleted a jelenlegi csoffadt testedben akkor cselekedj es ragadj sulyokat! A vas nem hazudik! A vas nem ver at!


18 f

2017. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gyúrás jó dolog mert te osztod be az idődet de amúgy nagyon drága. Ha van pénzed és időd akkor viszont oké.

Én 1 évig gyúrtam, nem sokat fejlődtem sajnos úgyhogy abbahagytam, később meg már nem volt időm a munka mellett még bemenni a városba kondizni meg energiám se nagyon.


Nem gyúrok, nem sportolok semmit de mégis van barátnőm. Igaz hogy sokat vártam rá.

2017. febr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És mit kell tennem, hogy legyen is eredménye?
2017. febr. 27. 15:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést érdemes lenne az egészség rovatba feltenned. Bár lehet jön ide is olyan aki ismeri a gyúrás fortélyait.
2017. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

legyen jó edzésterved és a megfelelő étkezés nagyon fontos. no cigi, no alkohol, viszont sok protein, mellé meg szénhidrát. Tömegnövelő étrend kiegészítő nélkül nem lesz valami látványos fejlődésed.

Ez egy életforma tehát nem csak abból az 1-2 órából áll amit az edzőteremben töltesz.

Anyagi vonzata pedig simán lehet 40-50 ezer havonta.(kondibérlet, tömegnövelő, porcvédő, vitaminok, stb)

2017. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó dolog, de önmagában még nem elég. Kezdj el nyitni mások felé, elegyedj szóba minél több emberrel, szépen fokozatosan nőkkel is.
2017. febr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha kigyúrod magad, akkor kigyúrt nyomi leszel. Így megy ez.
2017. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!