Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Análhoz milyen gumit és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análhoz milyen gumit és síkosítót vegyünk?

Figyelt kérdés
Gumi nélkül a higiénia miatt nem szeretnénk. A gumi könnyebben szakad ott?
2017. febr. 21. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanolyat amilyet normális szexhez is. a gumi nem szakad el ha elegendő sikosítót hazsnáltok
2017. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ElekTamás88 válasza:
A gumióvszer a többszörösére is kinyúlik, szerintem a nem megfelelő lyukba helyezés esetében van annyi rugalmassága, hogy nem szakad el. Síkosítót pedig szerintem bármelyiket választhatod.
2017. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gumi nélkül élvezetesebb.


Síkosítónak az átlag Durex is jó (csak nem a mentolosat!).

Vagy szexshopban biztos tudnak adni kifejezetten ecélra valót.

2017. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy gumival víz alapút lehet csak? Mert a többivel szakad a gumi? A higiénia miatt jobb így mivel az állandó beöntés egészségtelen.
2017. febr. 21. 20:29
 5/6 ElekTamás88 válasza:

Na ez egy jó kérdés, sohasem használtam síkosítót. Csak természetesen, nyállal.. :D

Egyébként ezt találtam a google-n:


Mit TEGYÉL az óvszer használatakor

Tartsd az óvszert biztonságos helyen, ahol nem megy tönkre; ne felejtsd el, hogy a meleg tönkreteheti a óvszert.

MINDEN ALKALOMMAL használj új óvszert a szexhez.

Az óvszert síkosítóval használd a vaginális és anális szexhez. CSAK vizes alapú síkosítót használj. Óvatosan, ujjaddal nyisd ki a csomagolást, ügyelj az hegyes vagy törött körmökre.


Mit NE TEGYÉL gumi használatakor

Soha ne használj babaolajat, vazelint, szappant vagy más olaj alapú síkosítót – ezek az óvszer

szakadását okozhatják.

Soha ne foggal vagy ollóval nyisd ki a csomagolást így véletlenül megsérülhet az óvszer. Soha ne tekerd le az óvszert, mielőtt felhúzod, levegő szorulhat az óvszer hegyébe, ez szakadást okozhat.

2017. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ElekTamás88 válasza:

SIKOSÍTÓK

Vizes bázisú síkosító használata segít az óvszerszakadásának megakadályozásában, különösen, ha száraz vagy. Ha a partnered nem akarja, hogy használd, magyarázd el neki, hogy ez természetes eszköz, ami segíti őt az élvezetben. Mindig sok síkosítót használj anális szexnél, mert ez csökkenti az óvszer szakadásának és a sérülés veszélyét.

2017. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!