Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen síkosítót ajánlotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen síkosítót ajánlotok vaginális szexre?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyat, ami óvszerrel is használható és sokáig nedvesen tart. Nektek melyik vált be?
2017. febr. 20. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mese, mindenképp víz alapú síkosító kell. A Durex-síkosítók igen nagy része jó gumihoz. Egyébként a szexhez bőven elégnek kell lennie annak a síkosítónak, ami gyárilag rajta van a gumin. Ha nem nedvesedsz be szex közben, inkább azt javasolnám, hogy pettingeljetek többet (behatolás nélkül), így jobban megismerhetitek egymás testét, nagyobb örömöt adva a másiknak.


23/F

2017. febr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem vagyok egy nagyon nedvesedős típus, hiába kívánom a szexet, mégis szinte teljesen száraz maradok. Már az exemmel is ez volt.

És a Durex síkosítók közül melyik a legjobb? Egyébként Lifestyle óvszert használunk, ha ez számít.

2017. febr. 20. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más a legjobb. Ki kell próbálni, hogy melyik válik be.


23/F

2017. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én motorolajat szoktam használni, azon belül is a Castrol Magnatec 10W40-es vált be. Bár a csajomnak volt hogy kisebesedett a pinája tőle, nekem meg viszketett a farkam de jobban csúszik mint a sikosito
2017. febr. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a házi sertészsír is jó, ráadásul az természetes
2017. febr. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Olyan síkosítót, amilyen márkájú a gumi.

Egyszer nagyon megszívtam... (asszem masculan vagy lifestyles gumihoz durex síkosító)


Most Durex feel-t használunk, az tök jó.

2017. febr. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyál, és megfelelő előjáték után nem kell semmi.
2017. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!