Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vágjak jó pofát az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágjak jó pofát az análhoz?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm az anál szexet, de a párom oda van érte. Mindig elleneztem, de néha csináltuk. Néhány hónapja azt mondta, nem könyörög érte többé, akkor csináljuk, ha én mondom. Ha rajtam múlik, soha nem csinálnám, de tudom, hogy vágyik rá, viszont nem tudok úgy tenni, mintha kicsit is jó lenne nekem, ettől meg nyilván nem is élvezi annyira.


Nem akarok mártírkodni vagy azt éreztetni vele, hogy essünk már túl rajta. Azt szeretném, hogy ha már ritka, legalább élvezze, de úgy érzem, hogy ezt nem sikerül megvalósítani.


2017. jan. 13. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem szeretnéd ne csinàld.
2017. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Nem jó pofát vágni kéne hozzá. A szeretkezés nem erről szól.

Nekem mondjuk nem is lenne hozzá gyomrom olyat csinálni a SZERELMEMMEL, amiről tudom, hogy nem tetszik neki. Egyszerűen nem okoz örömöt.

2017. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

1.) Egy kapcsolatban, semmit sem kell!

2.) Ha neked sem jó, neki sem lesz. Akkor mi értelme.

3.) Ez nem az "alapkészlet" része. Ha bűntudatod van.. ( Bár Nem kell, hogy legyen.) Kárpótold.

4.) Én régebben, az egyik exemmel csináltam, rossz ugyan nem volt. De többet nem szeretném/csinálhatom. Ha lesz egyszer az életben valakim, remélem megérti. Ha pedig nem, vagy nagyon kapálózik érte. Sajnos, kalap - kabát lesz.

2017. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Én se szeretem,hogy pofán vágnak,tehát akkor nem keresem az alkalmat,hogy pofán vágjanak,de akkor bizony porszivózás,mosogatás kilőve ,cica;)
2017. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem kell jó pofát vágni hozzá! Határozottan nemet kell mondani! Ha nem érti meg akkor mehet!

Gondolkozz! Ha most ilyen, milyen lesz 10-20 év múlva?

2017. jan. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
A párod egy önző disznó. Mi az hogy neked nem jó, szenvedsz tőle, de akkor is csináljuk?! Ez nem így működik. Csak azt lehet csinálni, ami mindkettőtöknek jó. Ha ezt nem fogja föl, akkor keressen mást. Meg te is valaki megértőbbet.
2017. jan. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem erőlteti, csak tudom, hogy vágyik rá és fontos neki.
2017. jan. 13. 18:51
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
te egy született bal-asz vagy :D
2017. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fontos neki?
2017. jan. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Baromság. Aki akarja csinálja, itt nem lesz sose!!!
2017. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!