Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vágjak jó pofát az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágjak jó pofát az análhoz?

Figyelt kérdés

Gyűlölöm az anál szexet, de a párom oda van érte. Mindig elleneztem, de néha csináltuk. Néhány hónapja azt mondta, nem könyörög érte többé, akkor csináljuk, ha én mondom. Ha rajtam múlik, soha nem csinálnám, de tudom, hogy vágyik rá, viszont nem tudok úgy tenni, mintha kicsit is jó lenne nekem, ettől meg nyilván nem is élvezi annyira.


Nem akarok mártírkodni vagy azt éreztetni vele, hogy essünk már túl rajta. Azt szeretném, hogy ha már ritka, legalább élvezze, de úgy érzem, hogy ezt nem sikerül megvalósítani.


2017. jan. 13. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Cseréljetek helyet.
2017. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pegging ! ;)
2017. jan. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csináld neki te felcsatolóssal! Tudja meg ő is!!
2017. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo: igen, ezek itt fent felreertettek a kerdesed. Nem vettek eszre hogy nem az a gond, hogy nem tudsz nemet mondani. Hanem epp az, hogyha ritkan is, de szeretnel igent mondani, de ugy hogy legalabb kicsit erezd magad jol kozben.


Esetleg beszeld meg a pasiddal hogy eloszor kismeretu anal-tagitoval, sikositoval kezdjetek, de a csikloddal is foglalkozzon. S ha mar minden sikos, tagitott a srac beteszi, te raszoritasz, elsutod es keszen vagy. ;-)

2017. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Legyen mondjuk minden február 29-edikén
2017. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem adni az anált, de a barátnőm nem, így tiszteletben tartom, bár néha mikor annyira megkívánom szóba kerül a téma, viszont akkor is maximum ujjazni engedi a popsiját. De ettől még nem fogom kevesbé szeretni, ugyanúgy élvezem az együttlétet és ugyanúgy szeretem. Ne legyen emiatt rosszérzeted, mert hülyeség. A párodnak kell megérteni hogy ez neked nem megy, és erőltetni nem szabad. Kiváncsi lennék ha te olyannal mész oda, ami neki nem tetszik milyen pofát vágna
2017. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
teljesen öszinte leszek hozzád minden rossz szándék nélkül , sehogy se vágj hzzá jo pofát mert te ezt nem szeretned irtad is . akkor nem kell olyat tenni amit ne akarsz
2017. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!