Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt olyan aki lebukott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt olyan aki lebukott már maszti közben?

Figyelt kérdés
Nagyon kínos volt?

2017. febr. 21. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
4%

Igen, volt már aki lebukott maszti közben.

Nekem sose volt még kínos, de azt nem tudom, hogy aki lebukott, annak az volt-e...

2017. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Hogyan lehet lebukni így? Nem vagyok nő, de sosem buktam le, csak más srácoktól hallom, hogy ők igen. De mégis hogy?


Nem hallod, hogy közelít valaki? Én azonnal készülök, ha nyílik valamelyik ajtó a házban, még akkor is, ha csak wc-re kóvályog ki valamelyik rokon.

2017. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én buktam már le 1-szer. Nyílván kínos volt az az 1 nap,de utána minden ment tovább a régi rend szerint
2017. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon kinos volt apa nyitott rám...
2017. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az öltözőben csináltam, mikor besétált egy fiú. Nyilván kínos volt.:D
2017. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Kínos volt de nem nagyon.
2017. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányként kínos, felnőtt asszonyként már nem annyira.
2017. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!