Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek hogy szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy szex közben el tudjak élvezni?

Figyelt kérdés
valamiért szex közben nem tudok elélvezni,de ha kihúzom és verem akkor el tudok menni hogy tudnék szex közben is elmenni? Köszönöm a gyors válaszokat
2017. febr. 19. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne én is így vagyok ezzel. Én szopástól se mentem még el.:/
2017. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy hozzá vagy szokva, hogy túl erősen vered magadnak és a hüvely nem annyira szűk. Hanyagold a verést és csak szexel élvezz el. Ha nem megy, akkor pihenj és a következőnél, de közbe ne verd ki.
2017. febr. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. De áruljátok már el, hogy hogy csináljátok? Én "bármit" megadnék ezért a képességért...
2017. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg bármit megadnánk hogy elélvezzünk:D
2017. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az lehet a háttérben,amit a 2-es írt. Egy darabig ne verd a farkad!
2017. febr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éve nyuzod a répádat naponta többször is esetleg?
2017. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tulságosan megszoktad az önkielégítéskori impulzusokat, a punciban pedig nem azt kapja a műszer....ennyi.
2017. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!