Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Párom megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom megcsalt. Egyszer egy alkalommal amivel lebukott, majd szintén megcsalt amivel ismét lebukott, csakhogy az hónapokig tartott. Közben született egy gyermekünk és én visszafogadtam.

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy üzenetet miszerint átver azóta is. Szerintetek higgyek egy ilyen üzenetnek?
2016. dec. 4. 17:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%

Kamu.

Ilyen hülye ember nem létezik, már bocs!

2016. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegy? 2-szer biztos előfordult már.


Ha ez a mostani kamu is, a következő már nem lesz az...

2016. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Most mire gondolsz hogy mi a kamu? Egyszer megcsalt a párom, kiderült véletlenül. Akkor megbocsátottam. Majd mikor terhes lettem lett valakije és mikor két hónapos volt a gyerek akkor bukott le. Pár hónap után megbocsátottam neki, most együtt vagyunk és jött egy üzenet hogy vigyázzak mert nem őszinte.
2016. dec. 4. 17:46
 4/36 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo, kerlek ne legy ilyan naiv. Higyjel az uzenetnek.
2016. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Szeretnék hinni a páromnak, de sajnos egyik megcsalásnál sem ő vallott színt....
2016. dec. 4. 17:52
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francért szeretnél hinni a párodnak, aki már legalább kétszer átvert? Jó érzés a megalázott nő szerepében lenni?
2016. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég nem lennék vele! Aki egyszer megteszi, az 2x is, meg 3x is, meg sokadszor is megteszi!
2016. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Azt mondja semmi köze a nőhöz, akivel mellesleg egy munkahelyen dolgoznak. Bár most nem tudom mit kezdjek ezzel a figyelmeztetéssel.
2016. dec. 4. 18:09
 9/36 anonim ***** válasza:
98%

Kétszer megcsalt, amit be sem vallotb.

Nem tök mindegy, hogy egy hete csalt meg újra vagy két hét múlva fog? Hűséges nem lesz, ne is áltasd magad.

2016. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
98%

Bocs, de ha ekkora marha vagy akkor megérdemled.

Megcsalt, lebukott, aztán szültèl neki egy gyereket ès megint megcsalt.

Ha ez nem lenne elèg, akkor megkérdezed a gyakorin, hogy hihetsz-e az üzenetnek.

Ha 2x elnézted ès nem vágtad ki a francba akkor a 3.már nem mindegy?

2016. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!