Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Párom megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom megcsalt. Egyszer egy alkalommal amivel lebukott, majd szintén megcsalt amivel ismét lebukott, csakhogy az hónapokig tartott. Közben született egy gyermekünk és én visszafogadtam.

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy üzenetet miszerint átver azóta is. Szerintetek higgyek egy ilyen üzenetnek?
2016. dec. 4. 17:34
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%

Most mar nem mindegy? Egesz eletedben ez lesz ugyis, es a labtorlonek, amit csinaltal magadbol ennek a herenek a "szerelmeert", ez a szinvonal pontosan megfelel:).


Ha mashogy erzed, az annak a jele, hogy mukodik meg valami az agyhelyeden, es cselekedni kene.

2016. dec. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
54%

Könyveld el, hogy hazudik a levélíró, a pasid hűséges.

Az ilyen hü.lye nőt akkor is meg lehet vezetni, ha pucéran találja a pasit meg egy nőt az ágyban.

Mindenkinek egyértelmű, hogy rendszeresen csal a pasid. Csak te kattogsz azon, hogy bizonyítékot akarsz.


A helyzet az, hogy nem akarod elhinni az igazat, nem akarod a pasit elhagyni, inkább tetteted hogy vak vagy és süket, csak ne maradj egyedül egy gyerekkel.


Tanács kell? Mondd meg a pasinak, hogy nem érdekel, kit dug, tudni se akarsz róla. De amíg hozzád jár haza, segít nevelni a gyereket és diszkréten intézi a dolgait, hogy ne rajtatok csámcsogjon mindenki (és MINDIG húz gumit), akkor nem érdekel, hogy merre jár.

Lehet, hogy több értelme lenne, mint ennek, amit most művelsz.

2016. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mit tegyek....azt mondta megváltozik, meg itt van a gyerek is. Lehet hogy a hónapok alatt érzelmileg is kialakult valami a másik nő fele. Szerintetek lehet ebből még boldog kapcsolat ha nagyon akarjuk és ő valóban nem tartja a kapcsolatot a szeretőjével?
2016. dec. 4. 20:12
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Te tenyleg ennyire butan naiv vagy, vagy csak eljatszod, mert ugy konnyebb az elet?
2016. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Reménykedek hogy megváltozik a gyerek miatt meg miattam is. A szeretőt tiltottam facebookon már pár hónapja, így róla nem tudok semmit, de a párom esküdözik hogy nincs hozzá köze.
2016. dec. 4. 20:23
 26/36 anonim ***** válasza:
96%

Neee, ez egyszerűen nem lehet igaz. Kérlek mond, hogy ez kamu. Hogy lehet valaki ilyen szinten naiv és ostoba??

Miért élvezed ennyire, hogy a párod szarba sem vesz, össze-visszakefélget más nőket, hazudozik és megaláz?! Te ebben most őszintén mit élvezel? Én az ilyen emberekre tudom azt mondani, hogy egy percig nem sajnálom, meg is érdemli. Ha vagy olyan hülye, hogy ezt eltűröd, akkor te tényleg ezt érdemled.

A megcsalás alapból egy gusztustalan, gerinctelen dolog, na de az szerintem a legundorítóbb mikor a pasi úgy kefél félre, hogy közben otthon van a felesége, aki terhes a KÖZÖS gyerekükkel.... Jó ég, és te ezek után még visszafogadtad. Megváltozni nem fog, ugyanúgy meg fog csalni, az már tökmindegy, hogy holnap vagy 2 hét múlva, az ilyen féreg ember nem változik.

És a legszomorúbb, hogy folyton a gyerekkel takarózol itt.. Nem fog belehalni a gyerek sem, ha elváltok, sőt sokkal jobb lesz nem egy olyan családban felnőnie, ahol csak azt látja, hogy anyu és apu veszekednek, egymáshoz se szólnak, egymáshoz sem érnek, ridegek egymással. Ennek ő is megszívná a levét, tehát ez egy baromság, hogy Jajj a gyerek miatt maradjunk együtt.

Eleve nem is kellett volna egy ilyen alaknak gyereket szülni.

Helyedben úgy kib*asznám, hogy csak úgy nyekkenne, de látszik, hogy te ezt élvezed, ha össze-visszacsalnak, tehát egyértelműen nem fogod kirakni.. További sok "boldogságot".

2016. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megváltozik...:D Jó vicc volt. Az ilyen NEM változik. Mindig is félre fog kefélni.

Miattad változna meg? Ugyan, ne áltasd magad, eddig is kutyába vett, hazudozott és alázott, hogy ő bizony nem, neki nincs köze ahhoz a nőhöz.. Aztán mégis csak kiderült, hogy volt, sőt van köze hozzá.

A gyerek miatt? Gondolod, hogy megváltozna a gyerek miatt? Az a gyerek miatt, akinek az anyját már akkor is csalta, mikor ő még csak a pocakjában volt? Te tényleg azt hiszed, hogy ez képes lenne megváltozni? Láthatóan nem izgatja az sem, hogy ott a közös gyereketek, ugyanúgy csal, NYISD már ki a szemed könyörgöm!!!

2016. dec. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező!Reménykedni lehet,csak nem érdemes! Ez egy tróger,ha 6 gyereket csinál neked,akkor is!
2016. dec. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam buta nőnek, főiskolát végeztem. Egyszerűen érzelmileg gyenge vagyok.
2016. dec. 4. 20:42
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor állj talpra! Te mit tanácsolnál ebben az esetben barátnődnek vagy akár idegennek is? Ezen gondolkozz el...
2016. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!