Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Párom megcsalt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párom megcsalt. Egyszer egy alkalommal amivel lebukott, majd szintén megcsalt amivel ismét lebukott, csakhogy az hónapokig tartott. Közben született egy gyermekünk és én visszafogadtam.

Figyelt kérdés
A napokban kaptam egy üzenetet miszerint átver azóta is. Szerintetek higgyek egy ilyen üzenetnek?
2016. dec. 4. 17:34
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak kérdező. Nem egy ilyen nő van mint te, aki elmondásom szerint is tanult, okos nő, viszont mégis érzelmileg mégis teljesen össze vannak kavarodva.


Igen, létezik, hogy 2 megcsalás után ugyanúgy folytatja. A gyerek nem fog változtatni semmin, nem tudom, hogy miért vagytok ilyen hitben, de ezek szerint a terhesség alatt is próbálkozott, így aztán tényleg nem tudom, hogy mit hiszel.

A gyerek nem változtat meg semmin, és aki megcsalt kétszer (terhesség alatt is), az ugyanúgy csalni fog továbbra is nagy valószínűséggel.

Valószínűleg már nem úgy szeret téged, vagy szerinte nem működnek a dolgok köztetek. Szóval sajnálom, és próbálj okos lenni. Az viszont tény, hogy a gyerek miatt nem éri meg kötődnöd hozzá (akkor sem ha ő a gyereked apja). Egyszerűen érzelmileg téged is, és idővel a gyereked is kicsinálja.

2016. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Azt mondja amíg külön voltunk abban a pár hónapban egyedül volt és nem volt köze a nőhöz és hogy minket választott. Most meg ugye itt ez az üzenet....
2016. dec. 4. 21:49
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

31es vagyok.

Tényleg nem akarlak bántani, de túlságosan naiv vagy.

A gyerek miatt nem fog megváltozni senki. Aki 2x mást választott miközben együtt voltatok az 3x is ezt fogja csinálni, csak max. ügyesebben, hogy ne tudj ròla.

Ha ez neked megfelel, akkor legyél odaadò vele kapcsolatban és nyelj sokat.. mert mást nem tehetsz. De véleményem szerint baromira nagy butaságot követsz el.

Mivel eljutottàl odáig, hogy a kérdést is feltedd, ìgy már biztos benned is megvan a bizalmatlanság, csak megerősìtésre vársz.

Megkaptad.

De szerintem neked ez sem lesz elég, és megvárod a következő alkalmat amikor ismént kiderül valami.

Szòval addig is kitartást, aztán idővel majd rendeződik az életed.

2016. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
miert vagy ilyen naiv???neked ez a szeretet tisztelet??vszinü többször is megcsalt csak nem tudsz rola!!!sosem bocsajtanak meg egy felrelepest sem!
2016. dec. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Itt hiába mond neked bárki bármit nem érdekel. Akkor egy jó tanács. Amikor Veled van akkor használjatok gumit. Idegenben úgysem tudod hogy használ-e. Fogadd meg.
2016. dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
melletted megteheti !!
2018. ápr. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!