Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orálszex közben allergia?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálszex közben allergia?

Figyelt kérdés

Páromat már számtalanszor kényeztettem orálisan,de soha nem élvezett bele a számba, egészen tegnapig. Miután az ondó a számba került a nyelvem,szám belül elkezdett égni,bizseregni. Percekig éreztem az égő érzést. Ez lehet egyfajta allergia? Más is tapasztalt már ilyet?

Ami az érdekes,h ha hüvelyben megy el gumi nélkül,soha semmi problémám nincs,nem ég,nem viszket.



2017. febr. 20. 20:02
 1/8 RRR ***** válasza:
Csak a spermiumok játszottak egy focimeccset !!:D
2017. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első, bár puritán módon írta le de igaza van. Az ondóban milliószám vannak a spermiumok, azt érezhetted, ahogy mozognak. Ilyen alergia nincs. Tudod azzal enyhíteni, hogy utána iszol hideg vizet, vagy teát.
2017. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,de nem hiszem,hogy érezhetem,ugyanis túl kicsik ahhoz.

Az égő érzés meg bőven tart azután is,hogy hideg vízzel kiöblítettem a számat.

2017. febr. 20. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy proba nem jelent semmit. Okozhatra mentolos cukorka is. ;-)

Majd a 6. alkalom es a 3. pasi utan gondolkodjunk.

2017. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tegnap is,meg ma is kielégítettem szájjal s bele élvezett a számba,s ma is égett a nyelvem vagy 20 percig,miután kiöblítettem a szám. Szegény párom már megijedt ma, nem akarja,hogy bajom legyen.
2017. febr. 20. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Bajod nem lesz tőle az tuti. Minden férfiank más íze van, ahogy minden nőnek is.


Konkrétan mit eszik a párod? Dohányzik? Alkoholt iszik?


Ezek nagyban befolyásolják az ízét. Kerülendő a vörös hús, a hagyma, és még sok dolog.


Viszont ha ez neked kellemetlen, ne csináljátok, és kész.

2017. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Más pasival is ilyen van? Az lenne a próbája a dolognak, hogy az Ő spermájától van-e vagy úgy általában.
2017. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem sem lesz bajom belőle,csak érdekelt a dolog,főleg,hogy neten nem találtam anyagot erről.

Csak ő élvezett eddig bele a számba,szval nem tudom,hogy mással hogyan lenne. Nem dohányzik, alkoholt sem iszik rendszeresen. Egyébként nem volt rossz íze neki, csak tényleg egyedül az égő érzés volt érdekes,hogy most mitől is van ez...

Allergiás vagyok a fügére,s ha eszem azt,kb. ugyanígy ég a nyelvem s a nyálkahártyám, de akkor viszketek is, az ondójától meg nem viszkettem.

2017. febr. 22. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!