Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tehetnék, ha túl sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha túl sokat várnak tőlem?

Figyelt kérdés

Allergiás vagyok a létező összes fajta óvszerre. (Tudom, mert az orvosom kipróbáltatott velem mindent, amit gyártanak.) Ezért most tablettát kezdtem szedni. A barátom viszont kijelentette, hogy ő nem hajlandó engedni nekem, hogy továbbra is szedjem. Egyedül a méhen belüli fogamzásgátlót engedné, de én azt nem szeretném. Nem érti meg, hogy ez az én testem, az én döntésem. Az anyám meg ki van akadva, hogy egyáltalán védekezek. Ő unokát akar, én meg tanulni, munkát szerezni stb. Két oldalról osztják nekem az észt, és nem hajlandók elfogadni azt, amit én akarok. Rühellem ezt a helyzetet és fogalmam sincs hogyan oldhatnám meg...


19L



2016. máj. 23. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
szüljél, az a dolgod
2016. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát zavard el a halál f_szára!
2016. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szülni 19 évesen? Minek? Anyáddal nem tudsz mit csinálni, az ember a családját nem válogathatja meg. A pasidnak mondd meg, hogy rendben nincs gyógyszer=nincs szex.

Senkinek, soha, semmikor, semmiben nem kell megfelelened csak magadnak.

2016. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes anyuka... :-) ...a legtöbben azt szeretnék, ha a gyerekük tanulna, amíg csak lehetősége van rá!


Érdekes hogy mindenfajta óvszert kipróbáltál, nem kevés meneten lehetsz túl! :-)


Igen mindenki szórja az észt, csak a saját életét nem tudja senki megoldani... :-)


Én ezért szartam le mindenkit és azt csinálom, amit szeretek! :-)

2016. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Látod, látod, hallgatnod kell az első válaszolóra, ki Aranytorkú Ákos és Dicsőséges Kövér László szellemi nagykövete! Ne feledd: az én uram a legjobb ember, csak szülnöm kell, akkor nem ver!
2016. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Te nem felnőtt ember vagy véletlenül? Mi az, hogy a barátod nem engedi? Neked nem barátod van, hanem gazdád!

Anyukád unokát szeretne, az egy dolog, te szeretnél gyereket? Mert azt onnantól kezdve, hogy megszülöd, etetni, itatni, ruházni, taníttatni kell 18 éves koráig, de inkább tovább. Ezt majd az anyukád fogja előteremteni? Inkább tanulj, dolgozz...

Védekezésről meg annyit, hogy ha neked kényelmes a tabletta, akkor szedd azt, ha pedig nem, akkor még mindig vannak más alternatívák, mint a pesszárium, kúp, stb. Méhen belüli eszközt (spirált) csak szült nőnek raknak fel.

2016. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki véleményét, tanácsát! :)
2016. máj. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!